Hvězdy Novy se rozjely na charitativní akci

radiotv22Již pošesté se „známé tváře“ televize Nova společně s ředitelem Nadace Nova Karlem Soukupem rozjely v polovině března do ústavů sociální péče a domovů mládeže, aby rozdávaly radost těm, jimž život jinak ukazuje spíše svou odvrácenou tvář.

Několikadenní cesta zúčastněných tentokrát vedla do východočeského a severočeského kraje, kde na ně čekaly desítky obyvatel těchto zařízení. Od nejmenších, jimž by ještě slušela mámina náruč,  až k větším, jimž však zdravotní stav neumožňuje osamostatnit se. Všichni ale mají jedno společné – hodinka strávená s lidmi, které dosud znali jenom z televizní obrazovky a jež možná pokládali za nepřístupné hvězdy, je pro ně svátkem,  na který se nezapomíná. Mohli se jich na všechno zeptat, mohli je požádat o autogram, mohli se jim pochlubit, co všechno umí. Zazpívat, zahrát divadlo, předvést kouzlo.

Poznali, že Lucie Borhyová s Reyem Korantengem, Veronika Morová s Petrem Martiňákem, Pavlína Danková, Jana Nováková, Václav Tittelbach či Hana Šimková s Pavlem Svobodou jsou pozornými posluchači  a že se s nimi povídá stejně dobře a bezprostředně jako s kamarádem z vedlejšího pokoje. Nadace Nova samozřejmě nezapomněla ani na věcné dárky. Žádný z nich však neudělal hostitelům takovou radost jako podpis některého ze jmenovaných moderátorů, který bylo možné získat na hojně navštívené autogramiádě. O skutečnosti, že mohou vyprávět, jak se osobně setkali s některou z televizních hvězd, ani nemluvě..

Jana Bílková,
tiskové oddělení TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .