Zmizí TA3 z programové nabídky Intercable CZ?

radiotv221Provozovatele slovenské zpravodajské televize rozčílil postup kabelové společnosti Intercable CZ, která program TA3 v noci nahrazuje erotickým kanálem Private Blue. Stanice pohrozila stažením souhlasu k retranslaci.

Slovenská zpravodajská televize TA3 pohrozila české kabelové společnosti Intercable CZ, že zruší souhlas k šíření svého programu v jejích kabelových rozvodech. Důvodem je zařazení erotické stanice Private Blue na stejný kanál, kde vysílá TA3. Od 1. února Intercable přepíná vždy ve 23:00 z vysílání TA3 na Private Blue, který je možné sledovat až do čtyř hodin ráno následujícího dne. Vedení TA3 postup kabelové společnosti šokoval.

Server RadioTV má k dispozici dopis, který TA3 zaslala vedení Intercable. V něm stanice požaduje okamžité ukončení šíření erotického programu na kanálu, kde po většinu dne vysílá TA3. „V případě, že je tato informace pravdivá, vás žádáme o nápravu tohoto (doufejme) nedorozumění. Pokud zjistíme, že se situace ani po obdržení našeho upozornění nezměnila, budeme nuceni odebrat vám souhlas na retranslaci,“ píše se v závěru dopisu.

Společnost Intercable CZ včera na dotazy RadioTV k tomuto případu nereagovala. Přerušování vysílání TA3 erotickým kanálem Private Blue ale inzeruje přímo na svých internetových stránkách. Program TA3 přitom denně končí ve 24:00, zatímco kabelová společnost přepojuje na Private Blue již ve 23:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .