Společnosti FTV Premiéra, s.r.o., TV Produkce, a.s. a RTV Galaxie, a.s. mezi sebou uzavřely dohodu

radiotv222Dne 30. září 2002 byly uzavřeny dvě dohody, které mají klíčový význam v souvislosti s fungováním společnosti RTV Galaxie, a.s.

Společnosti FTV PREMIÉRA (držitel licence na vysílání Prima TV) a TV Produkce (jedna z firem, poskytujících Prima TV servisní služby) budou spolupracovat s RTV Galaxie v několika oblastech. TV Produkce bude pro RTV Galaxie zajišťovat výrobu pořadů (zejména zpravodajství). FTV PREMIÉRA na základě pověření ze strany RTV Galaxie bude zajišťovat další činnosti související s provozem televize (zejména prodej reklamního času). Všechny tři společnosti se pro tuto spolupráci rozhodly proto, že byla pro všechny zúčastněné vzhledem k jejich zkušenostem na televizním trhu velmi vhodnou variantou.

GES MEDIA HOLDING, majitel FTV PREMIÉRA, spol. s r.o. již v létě informoval o svém záměru vstoupit ze 100% do společnosti RTV Galaxie a.s. vlastnící licenci na vysílání TV Galaxie. GES MEDIA HOLDING čeká na souhlas RRTV. Záměrem GES MEDIA HOLDING je vybudovat kvalitní metropolitní televizi s výrazným podílem zpravodajských relací z regionu a s programem, který zaujme široké spektrum diváků.

Praha 30. září  2002

Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Premiéra, spol. s r.o.

Kontakty:
FTV Premiéra, Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8
Tel: 02/ 66 700 307
Fax: 02/ 66 70 123
e-mail: jana.malikova@prima-televize.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .