Společnost Zone Vision mění image své stanice Romantica

radiotv222Nový vzhled připravila přední agentura Ostra Delta

Londýn, 15. října 2002 – Londýnský výrobce a distributor tématických kanálů, firma Zone Vision, připravila změnu image své úspěšné stanice Romantica.

Novou image televizní stanice Romantica připravila přední mezinárodní agentura působící v oboru komunikace televizního designu se sídlem v Madridu, Miami, New Yorku a Kataru, která od roku 1988 pracovala pro více než 50 televizních stanic na celém světě. ¨

Nová identita televizní stanice 100 % věnované telenovelám je založena na novém logu a novém identifikačním balíčku, inspirovaném prvky jako je ženskost, bohatsví, osud a láska. Ve spolupráci s agenturou Ostra Delta se Zone Vsion rozhodlo vytvořit moderní jednotný vzhled stanice Romantica na celém světě.

“Naše spolupráce se stanicí Romantica byla úžasná,” řekl Jean de Vivie, ředitel Ostra Delta. “Zadání od klienta bylo jasné, pracovali jsme s lidmi, kteří naslouchali našim názorům a pochopili strategický význam značky. Bylo to jako ve snu.”
Stanice Romantica je dostupná více než 5 milionům lidí v 26 zemích Evropy, které zahrnují Polsko, Rusko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Slovensko, Řecko, Turecko, Litvu a Českou republiku.

Romantica uvádí nejlepší latinskoamerické telenovely. Dramatické příběhy vášně a žárlivosti, politiky a moci, zločinu a zklamání zaujmou diváky, kterým nabízí skutečný únik od reality života do nádherného světa. Stanice si od svého uvedení na trh v květnu 1998 v Polsku získala velké množství věrných diváků a zúročila již tak dost velký úspěch žánru telenovel v Jižní Americe a Evropě.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Agnieszka Somerville, tel.: +44 20 7328 8808, email agnieszka.somerville@zonevision.com
nebo Aimee Norman/Janet Balmforth, Premier MaxWorks – tel.: +44 20 7292 8331, email:
janet@premiermaxworks.co.uk
Martin Kocourek, tel.: +420 224 212 064 nebo e-mail: mkocourek@zonevision.cz
Více o společnosti Zone Vision:

Za více než 10 let si firma Zone Vision Group vybudovala jedinečnou pozici na trhu jako vysílatel tématických kanálů a distributor mezinárodních satelitních stanic. Společnost Zone Vision v současné době vlastní a provozuje následující stanice: Reality TV, Romantica, Europa Europa, Le Cinema a Showtime.  Kanály, které Zone Vision řídí a zastupuje jsou k dispozici více než 45 milionům domácností ve 150 zemích.

Kromě hlavního sídla v Londýně, má Zone Vision také 16 regionálních poboček. Více než 350 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců společnosti se stará o porozumění a přesné nasměrování jednotlivých potřeb mezinárodního vysílání. Mezi aktivity Zone Vision Group patří tvorba kanálů a jejich management, zastupování kanálů, prodej programů a distribuce, studiové produkční služby a internetové služby.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .