Nesmyslný postup CME nemá naději na úspěch

radiotv22Nový návrh na předběžné opatření ze strany CME je další ukázkou nesmyslného postupu, který má jen sabotovat všechny jednotlivosti týkající se společnosti CET 21. Tento už nechvalně proslulý postup CME má pouze mediální efekt, protože osud předběžných opatření je velmi krátký a soudy je záhy revidují a ruší. Postup společnosti CME je o to paradoxnější, že není a nikdy nebyla ani procentem účastna ve společnosti CET 21. Proto CET 21  podá i v tomto případě odvolání.
Plánovaná změna právní formy společnosti CET 21 s.r.o. na akciovou společnost totiž posílí její transparentnost.  Forma akciové společnosti odpovídá objemu podnikání CET 21 a byla doporučována jak RRTV, tak zejména bankovními institucemi.
Za nepřijatelné považujeme prohlášení F.Klinkhammera o krádeži TV Nova. Už několikrát jsme upozorňovali, že jedině společnost CET 21 je od roku 1993 držitelem licence na provozování  TV Nova. I s ohledem na fakt, že CME nikdy neměla účast v CET 21, zváží naši právní zástupci odpovídající právní kroky vůči panu Klinkhammerovi.
Cepra, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .