Martin Kindernay se připravuje na kabelové a satelitní vysílání

radiotv22Společnost RTV Galaxie dokončila v Hradci Králové vybudování centrálního studia, které je schopno prostřednictvím satelitního systému vysílat v televizním areálu program pro kabelové televize, kterým bude možno rozšířit nabídku českých a do budoucna i slovenských kabelových televizí.

„Po rozhodnutí RRTV týkající se našich terestrických vysílacích licencí, se připravujeme na vysílání v kabelových sítích a na satelitu. Počítáme s tím, že v nejbližších dnech nabídneme kabelovým televizím na celém území ČR program složený ze sportovních přenosů a hudebních pořadů. Domnívám se, že tento sportovně-hudební produkt může významně pomoci českým kabelovým televizím“, řekl dnes Martin Kindernay 100% vlastník licencované společnosti RTV Galaxie, a.s.

Především se bude jednat o zápasy NHL základní sezóny, play off – Stanleyův pohár, All Stars Game a magazín PowerWeek. Připravují se také vybrané přímé přenosy z Bundesligy a poprvé budou na českých televizních obrazovkách k vidění zápasy anglického fotbalového poháru. Nebude chybět ani sportovní zpravodajství a zajímavosti ze světa. Druhou významnou programovou složkou budou hudební magazíny monitorující českou i zahraniční hudební scénu, hitparády, koncerty a profily slavných hvězd.

V současné době vysílá společnost RTV Galaxie terestricky prostřednictvím dvou vysílačů v Praze a v Hradci Králové, a to metropolitní zpravodajství doplňované o hudební a sportovní programy. „Velmi nás mrzí,že nemůžeme vysílat celý den, ale musíme vysílání přerušovat titulkem v době,kdy nám má dodávat program společnost TV3,a.s.,která tak nečiní. Divákům se tímto omlouváme za titulek, kterým formálně naplňujeme vysílání.“,uvedl dále Martin Kindernay.

V Hradci Králové 5.1.2002,  RTV Galaxie, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .