Galaxie Sport v programové nabídce kabelových televizí

radiotv221Praha 29.dubna 2002
Dnem 1. května 2002 skončí „promo“ vysílání českého sportovního televizního programu Galaxie sport, který bude od tohoto data, jako placený kódovaný program, dostupný divákům vybraných sítí největších operátorů UPC Česká republika, a.s. , TES Media, spol. s r.o. i dalších kabelových televizí a předplatitelům individuálního satelitního příjmu mimo dosah sítí těchto televizí.
Galaxie sport je svým obsahem programem, který doposud nebyl v této podobě a zařazení nabízen na televizním trhu v České republice a chyběl v programové nabídce pro české diváky. Protože sport a televize svým způsobem boří hranice je možné tento program nabízet i divákům ve Slovenské republice, pro kterou má Galaxie sport nakoupena autorská práva pro všechny své uváděné programy, a kde určitou překážkou rychlejšího postupu nasazení je problematická a velmi diskutovaná cenová regulace za služby kabelové televize.
Galaxie sport není cílen na určitou věkovou a zájmovou skupinu, ale svým obsahem oslovuje celou škálu diváků sportovních pořadů. Přináší exkluzivní přímé přenosy, záznamy a sestřihy z divácky populárních a atraktivních sportovních odvětví, jakými jsou hokej, fotbal, basketbal, motoristický sport, box, apod. Zde jsou nosnými pořady přímé přenosy, záznamy a sestřihy z kanadsko-americké hokejové ligy, anglického, německého a anglického fotbalu, americké basketbalové ligy. Tyto pořady jsou doplněny souhrnnými přehledy, sestřihy nejzajímavějších okamžiků a událostí z uvedených sportovních odvětví, magazíny a výsledkovým servisem.
Posledními novinkami, které doplní náš program se v několika uplynulých dnech staly:
* Špička světových tenisových turnajů – Wimbledon 2002. Bude v programové nabídce Galaxie Sport na začátku léta – červen a červenec. Seriál přímých přenosů se bude valit na české a slovenské diváky v zcela neobvyklém rozsahu z obrazovek kabelových televizí. Zjednodušeně řečeno udivíte vše podstatné co se na tomto prestižním tenisovém turnaji odehraje od jeho začátku až po jednotlivá finále.Přímé přenosy, záznamy, sestřihy, zpravodajství. Zcela jistě v nich nebudou chybět ani utkání českých a slovenských zástupců v jednotlivých kategoriích.
* Od srpna je pro příznivce fotbalu připraven seriál přímých přenosů a kompletního zpravodajství z anglické Premier League. Na českých a slovenských televizních obrazovkách se tak nejen ve zpravodajství objeví hvězdy světového fotbalu, ale i české a slovenské fotbalové hvězdy. Seriál 70 zápasů Premier League tak doplní anglické fotbalové poháry F.A.CUP a Worthingthon Cup, které již Galaxie Sport vysílá. Další novinkou je anglický Superpohár – utkání vítězů F.A.CUP a Worthingthon Cup.
* Fotbalové fanoušky určitě potěší i fotbalový turnaj v Amsterdamu za účasti 4 hvězdných mužstev , který bude vysílán na Galaxii sport v srpnu.
* Ty, kteří sledují lední hokej a zejména NHL, nejlepší hokejovou soutěž světa, zajisté potěší informace, že přímé přenosy zápasů NHL i atraktivní a sledované doprovodné pořady bude svým divákům přinášet nejen v následující sezóně 2002-2003, ale i v sezónách dalších, opět Galaxie Sport.
Tento pestrý výčet nabídky nových sportovních programů není konečný, a diváci se mohou těšit na další novinky, které jsou připravovány na podzim.
Jiří Hojgr
jednatel Galaxie sport, s.r.o.
Kontakt:
tel: 049 560 16 25
fax: 049 560 16 24
e-mail: jiri.hojgr@galaxie-sport.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .