e-Telereport.cz – TV metrová data, analýzy a obrázky z vysílání on-line

radiotv222Praha, 27.5. 2002

V souvislosti se startem nového projektu elektronického výzkumu sledovanosti televize uvedla společnost Prime Time CS (http://www.primetime.cz) v květnu do provozu nový webový server s aplikací e-Telereport.cz (http://www.e-telereport.cz), učenou pro on-line analýzy sledovanosti televizních pořadů, reklamních bloků a časových pásem. Tato unikátní služba je určena především těm uživatelům dat, kteří potřebují získat přehled o sledovanosti televizního vysílání v inteligentní podobě a se všemi výhodami  (jako je nepřetržitý přístup z kteréhokoli místa), které Internetová aplikace může nabízet,.

Data umístěná na serveru jsou aktualizována denně, téměř okamžitě po jejich uvolnění. Vedle číselných analýz uspořádaných do přehledných tabulek obsahuje server také obrázky, které vznikají snímáním čtyř nejdůležitějších televizních kanálů od 6:00 hod. do 02:00 hod. denně.

Tento novátorský produkt vyšel z vývojářské dílny lisabonské společnosti Markdata (http://www.markdata.net), která poskytuje ještě další technicky podobné, ale odlišně zaměřené webové analytické aplikace. Příkladem může být e-Videotrack.com (pro analýzy sledovanosti reklamních kampaní) či e-Telenews.com (analýzy sledovanosti a monitoring zpravodajských televizních pořadů).

Kromě ČR je aplikace e-Telereport v provozu také ve Velké Británii (BBC), Belgii, Holandsku, Mexiku, ve Španělsku a samozřejmě v Portugalsku.

O společnosti Prime Time CS:
PRIME TIME CS spol. s r.o. je českou společností, která působí na našem trhu jako distributor a VAR (value-added reseller) produktů portugalské společnosti Markdata Lda a poskytovatel všech souvisejících služeb, obchodní a technické podpory souvisejících s produkty. Do architektury produktů je promítnuta více než 18letá práce s mediálními organizacemi v různých zemích světa a dlouhodobá analýza jejich potřeb.

Produkty společnosti Markdata tvoří ucelenou integrovanou sadu nástrojů, která pro český trh zahrnuje v současné době programy Telereport, Videotrack a Planview.

Další informace:
Jan Koutný
02/5151 2013
jkoutny@primetime.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .