Dnes budou zveřejněny nové výsledky poslechovosti

radiotv222Dnes dopoledne budou zveřejněny výsledky oficiálního průzkumu poslechovosti za druhé a třetí čtvrtletí letošního roku – Mediaprojekt II.-III.Q 2003. Udrží se Radiožurnál na vedoucí pozici? A uhájí Impuls druhou příčku před Frekvencí 1?

Dnes zveřejněný výstup Mediaprojektu bude druhým po úpravě metodiky a výměně části realizátorů, která proběhla na přelomu let 2002 a 2003. Opět tak budeme moci přistoupit k serioznmu srovnávání čerstvých výsledků s předchozími, což při prvním výstupu nebylo možné.

Jen pro připomenutí, podle tohoto prvního výstupu nového Mediaprojektu byl nejposlouchanější stanicí Radiožurnál, který si týdně naladilo 1426 tisíc posluchačů. Druhé místo uhájil dosud vedoucí Impuls s 1242 tisíci, ale velmi těsně se mu přiblížila třetí Frekvence 1 s týdenní poslechovostí 1217 tisíc lidí. Na dalších místech figurovala Evropa 2 s 798 tisíci a ČRo 2 – Praha s 573 tisíci. Více než dvojnásobný nárůst zaznamenala česká síť BBC, kterou ladilo 46 tisíc posluchačů týdně.

A co nového přinese druhý výstup upraveného Mediaprojektu? Všechny bude určitě zajímat souboj vedoucí trojice celoplošných stanic. Řadu vášní vzbuzuje už léta souboj pražských hitových rádií a s velkým napětím bývají očekávány výsledky soukromých regionálních lídrů – rádií Blaník a Čas. A co na to Hey Radia? Potvrdí svůj suverenní nástup ze srpna? Vše se dozvíme dnes dopoledne, RadioTV přinese první informace po jedenácté hodině.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .