ČT otevírá stránku www.hokej02.cz k Mistrovství světa v hokeji

radiotv221www.hokej02.cz – to je adresa, na níž je připravena pro všechny hokejové příznivce největší kolekce informací a zajímavostí z letošního MS v ledním hokeji a z českého hokejového týmu. Česká televize (www.czech-tv.cz) a populární sportovní server www.sportovninoviny.cz spojily opět své síly a připravily rozsáhlý internetový zpravodajský projekt, který je postaven především na zprostředkování informací přímo od zdroje. Ze Švédska budou návštěvníky serveru informovat týmy reportérů České televize a zpravodajů České tiskové kanceláře, kteří stránkám www.hokej02.cz poskytují to nejrozsáhlejší informační zázemí.
Okamžité zprávy ze sportovišť i ze zákulisí, online textové přenosy zápasů české hokejové reprezentace pro web i WAP, soupisky všech týmů, tipy, televizní program, soutěže o ceny, ankety, a mnoho dalších informací najdete na stránkách www.hokej02.cz.
Od prvního dne MS v ledním hokeji budou na stránky www.hokej02.cz denně proudit detailní informace. Autoři stránek chtějí prezentovat zpravodajství přesně a bez zpoždění, jednoduše, přehledně a s uživatelským pohodlím.
„Úspěch našeho společného webu ze Zimních olympijských her nám přinesl nejen uspokojení, ale byl pro nás i výzvou a závazkem,“ hodnotí spolupráci mezi Českou televizí a Sportovními novinami jejich vedoucí redaktor Kamil Vecheta. „Na novém webu z hokejového šampionátu najdou čtenáři všechno, co potřebují vědět. Zaměřujeme se tradičně nejen na objem informací, ale i na jejich rychlost a přehlednost,“ řekl Vecheta.
„Je samozřejmé, že Česká televize již tradičně rozšiřuje svoji službu divákovi právě na poli internetového zpravodajství. Již tradičně velmi profesionálně odvedené přenosy z hokejového mistrovství doplněné o špičkové komentátorské výstupy jsme pro letošní rok opětovně obohatili o kvalitní informační servis na internetu. Ve spojení se Sportovními novinami vzniká další projekt, který uspokojí i toho nejnáročnějšího hokejového fanouška,“ dodal David Jirušek, vedoucí PR a Promotion ČT.
ARBOmedia, Štěpán Wolde: „Spolupráce mezi dvěma tak silnými subjekty jakými jsou Česká televize (na TV trhu) a Sportovní noviny (na internetu) je vždy příslibem. Zkušenosti s přípravou a provozem společného „olympijského“ projektu při ZOH v Salt Lake City ukázaly, že tento příslib může být naplněn a vzbudit veliký ohlas. Společný web k blížícímu se MS v hokeji je potvrzením významu kvalitního servisu pro diváky resp. „internauty“ i důkazem směřování ke komplexním komunikačním řešením pro dané cílové skupiny.
Základ prezentace České televize byl na adrese www.czech-tv.cz položen k 1. 10. 1996. V současné době nabízí veškeré informace o instituci jako takové, kompletní informační servis o pořadech, filmech, projektech a aktuálním dění v České televizi.
Sportovní noviny (www.sportovninoviny.cz) jsou vyhledávaným místem českého internetu od léta 1999. Vydavatelem tohoto největšího univerzálního sportovního serveru na českém internetu je firma Neris s.r.o., agentura ČTK pro internet a nová média.
Reklamní produkty spojené s www. zoh.cz připravuje společnost ARBOmedia. O kvalitě a jedinečnosti připravovaného projektu svědčí i velký zájem zadavatelů, kteří si pro komerční komunikaci vybrali právě Zimní olympijské hry.
David Jirušek
pověřený vedoucí PR & Promotion ČT

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .