CET 21 nemá závazky po lhůtě splatnosti

radiotv22Držitel vysílací licence TV Nova, společnost CET 21, se ostře ohrazuje proti výrokům Aleše Rozehnala, kterými se pokusil zpochybnit hospodaření této společnosti.

„CET 21 je řádně auditovanou, ekonomicky stabilní společností, která každoročně vykazuje zisk v řádu stamiliónů korun“, uvedl generální ředitel TV Nova Dr. Vladimír Železný. „Nechal jsem také prověřit aktuální stav a prohlašuji, že CET 21 nemá dnes žádné závazky po lhůtě splatnosti, čímž se nemůže pochlubit každá jinak úspěšná společnost. Zdůrazňuji, že CET 21 nevykazoval nikdy ve své historii od roku 1992 tak dobré ekonomické výsledky jako nyní“ dodal V. Železný.

„Slova mého bývalého advokáta o potřebě převzít řízení společnosti, aby prý byla schopná splácet své závazky plynoucí ze smluv a zákonů, jen dokládají jeho absolutní dezorientaci v provozních záležitostech televize“, zdůraznil ředitel Železný.

Páteční pokus Aleše Rozehnala o destabilizaci TV Nova ji zatím nijak neovlivnil. Televize je řízena tak, jako dosud, pracovníci plní běžné pracovní povinnosti, které odpovídají potřebám vysílání. Po pátečním incidentu, kdy najatá ochranka Dr. Rozehnala sama musela opustit prostory TV Nova, nebylo zapotřebí přijmout žádná mimořádná opatření.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí CET 21
agentura CEPRA, a.s.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .