Časopis Receptář prima nápadů – nový projekt Prima TV

radiotv221První číslo jedinečného časopisu navazujícího na televizní pořad se objeví na prodejních pultech 12. března 2002

Společnost FTV PREMIÉRA spol. s r.o. zahájila vydávání časopisu Receptář prima nápadů. První číslo tohoto čtrnáctideníku vyjde 12.3.2002 v nákladu 80 000 výtisků. Šéfredaktorem časopisu je Jiří Savinec.

Časopis navazuje na televizní pořad Receptář Prima nápadů a dále jej rozšiřuje. Jeho ambicí je vyplnit určitou mezeru na trhu hobby magazínů a poskytnout televiznímu divákovi bližší seznámení s tématy, která se probírají na televizní obrazovce. Našemu čtenáři nabídneme nejzajímavější témata v mnohem širší podobě, než jak mohou být  z časových důvodů  zpracována v televizním pořadu a samozřejmě mnoho dalšího navíc, co už v televizi nebylo.

Receptář prima nápadů je  celobarevný časopis zaměřený především na volný čas a hobby. Důraz klade na dům, byt, zahradu i zajímavé nápady známých osobností. Jeho obsah zahrnuje kromě mnoha jiných i rubriky věnované dekoracím, bytovým doplňkům, kutilství či vaření.

K dostání bude po celé republice v běžné prodejní síti a samozřejmě je možno si časopis předplatit. Ve volném prodeji bude cena časopisu 29 Kč, pokud si jej čtenáři předplatí, bude stát 26 Kč.

Praha 11. března   2002

Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Premiéra

Kontakty:
FTV Premiéra, Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8
Tel: 02/ 66 700 307
Fax: 02/ 66 70 123
e-mail: jana.malikova@prima-televize.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .