Promo české MTV na satelitu končí

mtv-perexČesko-slovenská verze hudebního kanálu MTV již nebude dostupná bezplatně na satelitu. Platforma CS Link ji ode dneška zařadila pouze do placené rozšířené nabídky programů.

PSALI JSME:
Světem české satelitní televize hýbe absence MTV

MTV vysílala od 29. listopadu bezplatně pro všechny držitele satelitních karet CS Link a Skylink. Provozovatel Skylinku ukončil bezplatné promo již 9. prosince 2009, CS Link pokračoval v neplaceném vysílání až do včerejšího dne.

DOPORUČUJEME: Bude česko-slovenská MTV opravdu přínosem?

Nyní bude česká verze MTV na satelitu dostupná jen těm, kdož si objednají balíček placených programů za pravidelný měsíční paušál. U CS Linku lze objednat MTV Czech za poplatek i samostatně v rámci nabídek Total, Lix nebo Mých 6. Skylink nabízí českou verzi MTV v balíčku Multi. Konkurenční platformy UPC Direct a Digi TV zatím českou mutaci MTV nenabízejí, největší kabelový operátor UPC ji dokonce nezařadil ani do své nabídky standardní kabelové televize. Ve většině českých domácností tak i nadále vysílá panevropská verze MTV Europe, která je pro českou verzi nečekanou konkurencí.

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. apeiron

  Zařazení MTV Czech pouze do placené nabídky ,bude znamenat její pohřeb.Pokud ji navíc nezařadili do svých nabídek takoví velcí operátoři jako UPC nebo DIGI Tv bude její sledovanost téměř nulová.Nova udělala kolem české MTV velký humbuk a nakonec se ukazuje že pro drtivou většinu diváků nebude ani dostupná.A ochotu připlatit si extra za tak ubohý program bude mít asi málokdo.A proč taky,když je tu české Óčko zcela zdarma a MTv Europe a další mnohem lepší hudební tv na satelitu také.
  Já přijímám MTV Czech v základní nabídce IPTV Telefonica a opravdu ten program nestojí za nic.Téměř žádná hudba,ale plno stupidních amerických seriálků a lifestylových magazínů.Vůbec se tedy UPC ani DIGI nedivím že ho nezařadili do svých nabídek.
  Nova se zas jednou pořádně přepočítala a pokud nezmění strategii a nezačne MTV vysílat volně, odsoudí tuto tv k jistému zániku díky malé sledovanosti.

 2. czkirby

  Myslím si, že zařadit české MTV do placené nabídky zase není tak hrozné. Když máš kabelovku, musíš automaticky platit a pokud chce český divák, který si koupil satelit, chytat české kanály, tak si za většinu musí také tak jako tak zaplatit. Takže v tom bych problém neviděl.

  Souhlasím, že by české MTV mělo ubrat těch převzatých pořadů, připadně nahradit vlastní tvorbou nebo kvalitnějšími akvizicemi – knihovna MTVNI má mnohem kvalitnější formáty a práva v záloze! Nasadit více hudby a udělat lepší playlisty.

  Ale každopádně klobouk dolu Óčku, že se nenechalo zmagořit, zůstalo takové jaké bylo a ohrožené stále není :-) A dokonce se nebojí ani Fun 1 překopat svůj formát k lepšímu XD

  No jsem zvědavej jak to bude vypadat tak za rok.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .