UPC Direct zařadila do nabídky dětskou Bebe TV

Satelitní platformá se rozrůstá o další kanál. UPC dnes zařadila do nabídky Rodina nový dětský televizní kanál Bebe TV. Jeho vysílání je určeno dětem ve věku 6 až 36 měsíců. Díky své výchovně zábavné formě, na níž se podílejí dětští psychologové, a pozitivnímu emocionálnímu náboji by měl program této televizní stanice napomáhat k rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností.

Televizní kanál Bebe TV vysílá 14 hodin denně, bez reklam. Zákazníci UPC Direct se standardně dodávánými přijímači Philips ho naleznou v základní nabídce Rodina na předvolbě číslo 63. „Satelitní digitální televize UPC Direct nabízí bezkonkurenčně největší škálu dětských monotematických televizních kanálů na českém mediálním trhu, která se zařazením „bebe tv“ rozšířila celkem na 9,“ uvádí v tiskové zprávě mluvčí UPC ČR František Malina. Držitelem vysílací licence Bebe TV je společnost  Mega Max Media, s.r.o. se  sídlem na Slovensku.


Podle Maliny nabízí UPC Direct dětem kromě Bebe TV také programy Minimax, Jetix a Jetix Max, KiKa, Nick, Super RTL, Boomerang a Cartoon Network.


Digitální satelitní televize UPC Direct  je platformou pro individuální příjem televize a rádií ze satelitu, která bez výjimky pokrývá celé území České republiky. Kromě českých televizních stanic nabízí česky a slovensky dabované televizní programy, které z velké části nejsou – kromě kabelových sítí – pro českého diváka jinak dostupné. UPC Direct obsahuje základní nabídku Rodina, zvláštní nabídku Plus a prémiové kanály HBO, HBO 2, Cinemax, Hustler TV a XXXtreme. V češtině nebo slovenštině je přístupno na 48 TV kanálů, ať už v plné zvukové verzi nebo prostřednictvím titulků.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .