Osm nových televizních kanálů v nabídce O2TV

Telefónica O2 Czech Republic rozšířila nabídku své O2TV o 8 nových televizních kanálů. O2TV tak nyní obsahuje 38 televizních a 16 rozhlasových kanálů v digitální kvalitě. Společnost rovněž nabízí novým zákazníkům 50% slevu na základní programovou nabídku. Za akční cenu lze rovněž pořídit rozšířenou programovou nabídku.

Společnost Telefónica O2 Czech, provozovatel televize prostřednictvím pevné linky O2TV, včera představila dva nové doplňkové programové balíčky – O2TV DĚTI Plus a O2TV DOKUMENTY Plus. Jejich součástí je osm nových televizních kanálů.


Nové kanály O2TV DĚTI Plus
Nová programová nabídka pro děti s názvem O2TV Děti plus obsahuje čtyři kanály s programy pro děti všech věkových kategorií. Jedná se o kanály Baby TV, Jetix Play, Cartoon Network a Boomerang. Pokud si ji zákazník objedná nyní, získá v současné akční nabídce první tří měsíce za pouhou jednu korunu (1,19 Kč s DPH). Každý další měsíc jej pak vyjde jen na 50 Kč (59,50 Kč s DPH).


Baby TV – první televizní stanice, která vysílá pořady pro nejmenší děti. Jednotlivé programy jsou navrženy tak, aby jim rozuměly i děti do tří let. Kanál vysílá v anglickém jazyce 24 hodin denně.


Jetix Play – kanál, otevírající bránu do světa roztomilých příběhů a dobrodružství pro děti v předškolním věku. Pohádky jako Malá mořská víla, Huckelberry Finn nebo Oliver Twist jsou zpracovány jednoduše tak, aby jim porozuměli i ti nejmenší. Program je vysílán v českém a anglickém jazyce dvanáct hodin denně.


Cartoon Network – program pro děti, ale také dospělé, kteří rádi zapomenou na starosti všedních dní u animovaných seriálů. Příběhy Toma a Jerryho, vychytralého králíka Bugse Bunnyho, rodinky Flinestoneových a dalších mohou diváci sledovat v angličtině každý den mezi pátou ranní a devátou hodinou večerní.


Boomerang – kreslené seriály nabízí také tento program. Diváci se mohou těšit například na příběhy kocoura Garfielda, Růžového pantera, Pepka námořníka, Adamsovy rodiny, Scooby Doo nebo Kapitána Cayemana. Program je vysílán vždy od 5:00 do 21:00 hodin.


Nové kanály O2TV DOKUMENTY Plus
Nový balíček O2TV Dokumenty plus obsahuje čtyři prestižní dokumentární stanice – Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic Wild a Travel Channel. Stejně jako u nabídky programového balíčku pro děti vyjde zákazníka aktivace O2TV Dokumenty plus v akční nabídce první tři měsíce na 1 Kč (1,19 Kč s DPH). Za každý následující měsíc pak divák zaplatí 50 Kč (59,50 Kč s DPH).


Viasat History – ojedinělá televizní stanice, která je zaměřena zejména na diváky, kteří se zajímají o historii. Program v poutavých dokumentech představuje vše podstatné z dějin lidstva. Zájemce zasvětí do zákulisí válečných a politických událostí, světového vývoje a historie planety vůbec. Pořady jsou vysílány od páté ranní do půlnoci v českém jazyce.


Viasat Explorer – kanál pro všechny, jenž rádi sledují napínavé situace a adrenalin jim není cizí. Koktejl dokumentů o cestování, divoké přírodě, extrémních sportech, technických výstřelcích i atraktivních profesích je k dispozici v češtině od páté ranní do půlnoci.


National Geographic Wild – televizní stanice s kvalitními dokumenty pro ty, jež přitahuje panenská příroda, odlehlé končiny a život džungle. Vysílá anglicky každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, 65% pořadů je vybaveno českými titulky přímo ve vysílání (DVB).


Travel Channel – jedná se o kanál, určený všem milovníkům cestování a pozoruhodných míst naší planety. Díky této stanici divák navštíví známé destinace i exotická místa, o jejichž existenci možná ani netušil. Vydat na cesty se může každý zákazník každý den od osmé hodiny ranní do třetí hodiny po půlnoci, část pořadů je vysílána v češtině.


Prázdninová sleva
Při aktivaci základní programové nabídky s názvem O2TV Zábava v období od 1. června 2007 do 31. srpna 2007 získá zákazník 50% slevu z běžné ceny za tuto službu. S nabídkou O2TV Zábava bude moci sledovat celkem 24 kanálů v digitální kvalitě. Součástí akční nabídky na doplňkové programové balíčky je i cena 1 Kč za nabídky O2TV Zábava plus nebo O2TV Kino plus na první měsíc po aktivaci. Poté platí běžná cena 210 Kč měsíčně (249,90 Kč s DPH).


Další novinky
Internetový server technet.cz s odvoláním na neoficiální informace uvedl, že do konce roku začne O2TV nabízet první plnohodnotné vysílání ve formátu HDTV – vysílání s vysokým rozlišením. Ještě v průběhu tohoto roku by se měl na trhu objevit i první set-top-box vybavený harddiskem s možností nahrávání televizních programů z O2TV. Od včerejšího dne je součástí nabídky O2TV rovněž internetová rozhlasová stanice Dance Radio.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .