Od září nové televizní kanály v O2TV

Telefónica O2 Czech Republic připravila pro zákazníky O2TV řadu novinek. Od září jim nabídne 10 nových kanálů, které lze pořídit v rámci základní či doplňkové programové nabídky. Celkový počet kanálů se tak zvýší na 48.

Především na sportovní a filmové fanoušky je zaměřena nabídka nových televizních kanálů, které od září v rámci O2TV nabídne její provozovatel společnost Telefónica O2 Czech Republic. V programovém menu této IPTV se objeví deset nových programů – 5 filmových a 5 sportovních. Celkový počet kanálů v O2TV se tak zvýší na 48.


CSFilm je zaměřený na současné i starší české a slovenské filmy, Filmbox se specializuje na českou, slovenskou a evropskou klasiku – každý rok přináší 300 filmů s českým dabingem. Prémiový filmový kanál Nonstop Kino uvádí kino hity dříve něž běžné televize. Kanály AXN Crime a AXN Sci-fi jsou zaměřeny na filmy a seriály daného žánru.


Sportovní fanoušci se zase mohou těšit na Sport 1, který přináší řadu přímých fotbalových, tenisových či basketbalových přenosů ze špičkových světových soutěží. Extreme Sports Channel se věnuje extrémním sportům jako je snowboarding, skateboarding či závodům horských kol. Motors TV přináší automobilové či motocyklové závody jako 24 hodin Le Mans, německé DTM, závody superbiků, australská V8 a americká i evropská série Le Mans. NASN se specializuje na americké sporty jako baseball (MLB), hokej (NHL) či závody NASCAR. ESPN Classic nabízí nejexkluzivnější sportovní události, které zahrnují FA Premier League, UEFA Champions League, Serie A, FIFA World Cup, European Championships, Rugby World Cup, Wimbledon a Roland Garros tennis, letní a zimní olympijské hry, Moto GP, F1, Tour de France a Giro d’Italia.


Nové programy jsou součástí základních programových nabídek O2TV Zábava, O2TV Kino či nové nabídky O2TV Sport. Nalézt je však lze i v doplňkových programových nabídkách O2TV Filmy plus a O2TV Sport plus.


Nová programová nabídka s názvem O2TV Sport je určena, jak už samotný název napovídá, především všem sportovním nadšencům. V nabídce jsou zahrnuty kanály ČT1, ČT2, Prima, TV Nova, ČT4 Sport, ČT24, Galaxie sport, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sports Channel, Motors TV, NASN a ESPN Classic. Stálá měsíční cena za O2TV Sport činí 460 Kč (547,40 Kč s DPH). Pokud zákazník současně využívá vysokorychlostní internet O2 Internet ADSL zaplatí měsíčně 377 Kč (448,60 Kč s DPH).


Sportovní fanoušci si mohou nově zvolit k základním nabídkám O2TV Zábava a O2TV Kino doplňkovou programovou nabídku O2TV Sport plus, která obsahuje prestižní sportovní kanály Sport 1, Extreme Sports Channel, Motors TV, NASN a ESPN Classic.


Pro milovníky filmových trháků je připravena nová doplňková programová nabídka O2TV Filmy plus, se kterým si mohou obohatit základní nabídku O2TV Zábava, O2TV Kino nebo O2TV Sport. Tento balíček obsahuje CSFilm, Filmbox, Nonstop Kino, AXN Crime a AXN Sci-Fi. Obě doplňkové nabídky stojí měsíčně 126 Kč (150 Kč s DPH). Bližší informace lze najít v tiskové zprávě Telefónica O2 Czech Republic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .