O2 TV už má přes 60 tisíc zákazníků

Digitální televize přes pevnou linku společnosti Telefónica O2 Czech Republic získala 14 měsíců po uvedení na trh více než 60 000 zákazníků. Její O2 TV v současnosti nabízí 50 televizních kanálů, program ČT1 v HD kvalitě a stovky filmů ve videotéce.

Společnost Telefónica O2 Czech Republic oznámila, že počet zákazníků její služby televize přes pevnou linku O2 TV přesáhl na začátku listopadu hranici 60 000.


„Stále vyšší zájem zákazníků o službu O2 TV nás velice těší. K mimořádně rostoucí poptávce přispívá nejen obrovská nabídka programů a filmů, ale především naše snaha o neustálé zkvalitňování služby. Nedávno jsme například rozšířili nabídku sportovních a filmových kanálů. Díky O2 TV mají diváci přístup k přímým přenosům zápasů O2 extraligy se zvukovou kulisou přímo ze stadionů. Nově mohou zákazníci služby O2 TV sledovat zbrusu nové filmové tituly z katalogů významných hollywoodských studií,“ říká k tomu Simon Burckhardt, marketingový ředitel pro residentní segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic.


Digitální televize O2 TV dnes nabízí 50 televizních kanálů v digitální kvalitě obrazu a zvuku a také stovky filmů, dokumentů, 3D filmů, seriálů a pohádek.


Kanál ČT1 ve vysokém rozlišení
Jako první v České republice začala O2 TV nabízet také plošné vysílání programu České televize v kvalitě High Definition (HD). „Přechod k HD vysílání je jedním z nejaktuálnějších trendů poslední doby. Pro naše zákazníky jde o obrovský kvalitativní posun a také důkaz, že naše společnost je v inovaci technologií jedním z leaderů na českém trhu. Zatím nabízíme v HD kvalitě program ČT1. Vysílání ve vysokém rozlišení však patří budoucnost, proto se budeme i nadále implementaci těchto technologií věnovat,“ dodává Martin Žabka, mluvčí společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .