O2 TV nabízí divákům 3D filmy

Společnost Telefónica O2 začala v těchto dnech rozesílat zákazníkům O2 TV 3D brýle. Ty slouží ke zhlédnutí 3D filmů, které byly od začátku dubna zařazeny do nabídky O2 TV. Do katalogu budou postupně zařazovány i další zajímavé tituly. Cena za zhlédnutí jednoho hodinového filmu je 70 Kč, za půlhodinový dokument zákazníci zaplatí 49 Kč.

Společnost Telefónica O2 Czech připravila pro diváky své O2 TV novinku. V sekci Videotéka jsou divákům k dispozici nově i 3D filmy.


„Kromě největší nabídky zahraničních i českých filmů nabízených v sekci Videotéka, ze které si zákazníci mohou filmy objednávat, rozšiřujeme nyní nabídku o 3D filmy. O2 je jedinou televizní platformou nabízející 3D filmy českým zákazníkům. Díky ní si diváci mohou filmové triky, které byly dříve k vidění pouze v kinech, vychutnávat v pohodlí domova,“ uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Telefónica O2 Czech Republic.


Od začátku měsíce dubna 2007 tak zákazníci služby O2 TV mohou sledovat úvodní řadu atraktivních dokumentárních filmů, a to jak přírodopisných, tak i filmů zaměřených na cestování. Tato řada obsahuje několik dokumentů v délce 30 až 60 minut nahraných ve formátu 3D – například filmy Safari Indonésie, Vanuatu, Egypt, Malajsie, Namibie a Omán.


Do katalogu budou postupně zařazovány i další zajímavé tituly. Cena za zhlédnutí jednoho hodinového filmu je 70 Kč, za půlhodinový dokument zákazníci zaplatí 49 Kč. V dubnu je jako bonus nabídnuta epizoda Namibie všem zákazníkům O2 TV zdarma. Všichni stávající i noví zákazníci dostanou zdarma i 3D brýle, aby si mohli novinky z 3D katalogu plně vychutnat. O2 TV je televize poskytovaná prostřednictvím pevné linky v digitální kvalitě. V současnosti má již více než 25 000 zákazníků.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .