Internetová televize Stream.cz spustila kontinuální vysílání

Internetová televize Stream.cz dnes spustila kontinuální vysílání sestavené z těch nejlepších videí, které lze na jejím webu najít. Televize včera rovněž představila nově strukturovanou homepage, která by měla nabídnout především větší přehlednost.

Na svých stránkách spustila dnes internetová televize Stream.cz nekonečný mix toho nejlepšího, co je na tomto serveru v současné době k dispozici. Spustí se po kliknutí na flashový přehrávač s nápisem „Klikni a máš televizi!“.


Součástí nekonečné klipové smyčky jsou především:  • Zábavné a lifestylové pořady z vlastní produkce Stream.cz – Gynekologie 2, Strong Song, Úžasňáci, Buranov, Jak se co dělá, Limuzína…
  • Vlastní reportáže týmu Stream.cz
  • Studentské snímky z filmových škol – z Vyšší odborné školy v Písku, z Filmové školy ve Zlíně, z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a ze Školy animované tvorby v Bratislavě
  • Ty nejlepší hudební klipy různých žánrů i interpretů
  • To nejlepší z uživatelských videí návštěvníků Stream.cz

Aktuální vysílací plán s přehledem klipů je umístěn hned vedle flashového přehrávače. Spolu s nekonečným vysíláním přichází Stream.cz i s upravenou strukturou své homepage, která by měla nabídnout především větší přehlednost.


Internetová televize Stream.cz na první pohled vypadá jako další z řady serverů pro umisťování uživatelských videí. Od nich se však liší velkým množstvím zábavných pořadů z vlastní produkce – seriály, reality show, sitcomy, talkshow, parodie, školní filmová tvorba apod. Služba pro sdílení uživatelských videí zůstala samozřejmě zachována.


V současné době přichází na Stream.cz více než 10 000 návštěvníků denně. Na portál tak od jeho spuštění již zavítalo více než 500 000 návštěvníků, kteří zhlédli přes 5 450 000 stránek. Na www.stream.cz je v současnosti umístěno přes 4 000 uživatelských videí, více než 2 000 vlastních pořadů a reportáží a přes 2 000 hudebních videoklipů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .