Ztraceni a Baywatch se vrací na Novu

ztraceni-lost.jpgNa obrazovkách digitálního programu Nova Cinema uvidíme premiéru čtvrté řady amerického seriálu Lost a reprízu kultovního seriálu Pobřežní hlídka.

Od pondělí 26. dubna můžete od pondělí do čtvrtka v 16:00 vzpomínat na doby minulé. Nova Cinema totiž od třetí řady reprízuje seriál Pobřežní hlídka (Baywatch). Přípomeňme, že populární dílo s Davidem Hasselhoffem se odehrává na pláži v prosluněné Kalifornii. Sledovat můžete osudy záchranářů na mořské pláži.

Premiéru čtvrté řady seriálu Ztraceni (Lost) pak můžete sledovat od pátku 30. dubna každý týden v 22:00, seriál mapující osudy posádky havarovaného letadla bude uváděn po jednom díle. První řady uváděla ještě TV Nova v atraktivním čase, postupem času však zájem diváků klesal. Čtvrtá série bude mít oproti minulým sezónám jednu zvlášnost, záblesky z minulosti (tzv. flashback) se budou střídat s pohledem do budoucnosti (tzv. flashforward). V USA nyní běží poslední šestá série, která celý děj uzavře. Sledovat tento seriál mohou i diváci kabelové stanice AXN, ta odvysílá nejnovější šestou řadu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .