Zpravodajská Z1 připravila několik novinek

z1grafikanewmalaHlavní změna na Z1 se týká večerní zpravodajská relace. Ta bude od pondělí 11. května začínat v 18:45 a bude delší o 15 minut. Od sedmé hodiny večerní začne ekonomické zpravodajství. Se sloganem „První v obraze“ tak Z1 se svou hlavní zpravodajskou relací předbíhá TV Prima.

„Naši diváci získávají nejaktuálnější zprávy kdykoli během celého dne. Často o dost rychleji než naše televizní, alelogoz1male i internetová konkurence. Část diváků je ale zvyklá na velkou souhrnnou zpravodajskou relaci. Protože televizní čas před osmou večerní je v České republice tradičně věnován zpravodajství, rozhodli jsme se divákům nabídnout tuto hodinu a čtvrt dlouhou alternativu. Sestává ze zpráv z domova, zahraničí, ekonomiky, sportu, počasí, dopravy a showbizu. Jako jediná z českých televizí nabízíme v tomto čase i aktuální komentáře,“ říká Martin Mrnka, generální ředitel Z1.

Od 13. května přibude ve vysílacím schématu Z1 nový pořad – Bod obratu. Pravidelný 14-ti deník bude střídat každou druhou středu exkluzivní diskusi Leaders Club. Moderátoři Aneta Snopová a Jan Zika nabídnou detailní pohled na témata, která úzce souvisejí s našimi životy. Události z ekonomiky, společnosti, z domova i ze světa podají během hodinového pořadu v souvislostech a pomohou zjistit, jak se věci skutečně mají. Do diskuse s hosty se budou moci zapojit i diváci a to prostřednictvím telefonu, emailu nebo SMS zpráv.

Úpravou prošla také vysílací grafika stanice. Stávající podobu informačních lišt a titulků nahradí od pondělí 11. května méně konzervativní modernější, dynamičtější a živější vzhled.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: