Značka Hallmark Channel končí také v Polsku

13th_street_universalOd září letošního roku končí Hallmark Channel i u našich severovýchodních sousedů, Polsko získá nový program 13th Street Universal.

Společnost Universal Network mění postupně značku Hallmark Channel na novou v jednotlivých zemích, v nichž provozuje své kanály, informoval o tom server Parabola.cz. V Polsku se tak diváci dočkají nového programu 13th Street Universal, jeho nabídku tvoří seriály a filmy ze světa zločinu a napětí. Dostupný je pro předplatitele platformy Cyfra +, ale i u vybraných kabelových sítí.

Jednotlivé trhy po celém světě nabídnou za Hallmark Channel vždy jiné programy, ty mají dle portálu Parabola.cz lépe odpovídat lokálním trhům. V Rusku je připraven rebranding na Diva Universal (program určen pro ženské publikum). Jak už jsme vás informovali, u nás a na Slovensku čekejme na televizi Universal Channel.

K TÉMATU: Hallmark Channel končí, nahradí jej Universal Channel

Na polský trh měl Universal Network přinést další dva až tři programy. Do konce roku se očekává změna značky Movies 24 a KidsCo. Uveďme, že společnost provozuje v Evropě kromě zmíněných programu i Sci-fi Universal a Studio Universal.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .