TN s novými moderátorskými dvojicemi

tnnove1Počínaje pátkem 1.května se na TV Nova vrátí Lucie Borhyová, diváci ale nepřijdou ani o Michaelu Ochotskou.

Dlouhým spekulacím učinila televize Nova přítrž včera v podvečerních hodinách. Lucie Borhyová se vrátí ke svému kolegovi, tím je od začátku Rey Koranteng. Druhou večerní dvojicí i nadále zůstává Markéta Fialová a Karel Voříšek. Zde se tedy nic nemění. Současně končí dvojice Renáta Czadernová – Pavel Dumbrovský. Z hlavních Televizních novin se oba přesunou k Odpoledním TN a změní své partnery.

Právě oblíbená Michaela Ochotská se stane novou partnerkou Pavla Dumbrovského. Kdo by čekal, že vedle Renáty Czadernové usedne muž, je na omylu. Moderátorka Snídaně s Novou (s rozhlasovým kolegou Ondřejem Vodným) Kristina Bastienová-Kloubková bude tou druhou ve dvojici. Čistě ženská dvojice tak bude první v České republice: „Ve světě to není novinka, inspirovali jsme se například zpravodajstvím Sky News,“ řekl tn.cz ředitel zpravodajství a publicistiky Martin Ondráček.

Nova tímto krokem chce zvýraznit odlišný charakter obou relací, odpolední vydání má být zážitkové zpravodajství především z domova. Naopak večerní TN se chtějí věnovat jen velkým událostem hýbajícím domácím i světovým děním. Nova v minulosti výjimečně už ve svém vysílání „nesmíšenou“ dvojici měla. Karel Voříšek s Pavlem Zunou byli dvojicí dočasnou. V červnu roku 2005 vážně a hlavně náhle onemocněla Markéta Fialová, v té době Nova náhradu nehledala.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: