SuperStar těsně předstihla Vyprávěj

cssuperstarmalaI druhý díl soutěže ČeskoSlovenská SuperStar je nad průměrem, možná však za očekáváními.

Pondělní vydání (7.9.2009) si nenechalo ujít 1,479 milionu diváků starších 15 let (share 39%). Jedná se rozhodně o nadprůměrný výkon, Nova dosahuje v týdenním průměru o něco nižší výkon. Přesto se zdá, že prozatím zůstává mezinárodní projekt za očekáváními. Úvodní nedělní díl si vybralo o 200 tisíc diváků více. V kategorii 15-54 let jsou výsledky lepší, pondělní díl zhlédlo 1,017 milionu (share 49%). Informace nám poskytnul Adam Kotalík, koordinátor projektu. I tak byla SuperStar nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne.

Přečtěte si více:
Nová ČS Superstar neporazila staré Chalupáře
Česko Slovenská Superstar přitvrdí konkurenční boj televizí

Zdatným konkurentem pěvecké soutěži byl totiž retro seriál Vyprávěj, který uvedla ČT1. V kategorii 15+ si první veřejnoprávní program vybralo 1,316 milionu diváků (share 35%). Ve stejnou dobu bojovala Prima se soutěží Hádej, kdo jsem!, podle webu TN.cz se však nedostala přes 800 tisíc diváků.

Server Medialne.sk pak přináší informaci o sledovanosti na TV Markíza. Pondělní SuperStar se uvedla s číslem 860 tisíc diváků (share 43,4%), jedná se o pokles 87 tisíc. Lze předpokládat, že s dalšími koly bude sledovanost díky atraktivitě spíše narůstat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .