Stahovák se stěhuje do prime time

kotekmadlstahovakmaliLeden je tradičně chudší na vlastní tvorbu, důvodem je nižší zájem inzerentů v tomto reklamních období. Na obrazovky televize Nova se vrací Stahovák i Hvězdný reportér, příchod zpět hlásí i Dr.House.

Už v tento čtvrtek 4.února v 22:10 budete moci vidět první letošní díl filmového magazínu Hvězdný reportér, jímž vás pravidelně provází Tomáš Kraus na kanálu Nova Cinema. Týdeník budete moci zhlédnout vždy ve čtvrtek, dočkáte se i pravidelné sobotní reprízy.

Na Novu Cinema míří Paškál a Cestománie: Digitální televize bojují o pozici domácí pětky

Po krátké pauze se vrací i pořad Stahovák, vídat jej můžete od října roku 2009, dvojice Kotek-Mádl uváděla videa z internetu vždy v sobotu před pravým polednem. Nova tomuto projektu věří natolik, že se stěhuje do prime-time. První díl roku 2010 uvidíte ve čtvrtek 11.února v 22:10. Důvody přesunu nám objasnila Michaela Fričová, tisková mluvčí TV Nova: „Vycházíme vstříc divákům i obchodním partnerům a pořad Stahovák přesouváme do atraktivnějšího času (prime time).“ Žádné výraznější dramaturgické změny se však s tímto přesunem nepojí: „Stále chceme oslovit mladé diváky a nabídnout jim přehled nejzajímavějších videí na internetu,“ dodává Michaela Fričová.

PSALI JSME: Zítra začíná na Nově Stahovák

Čtvrteční čas byl až do tohoto týdne vyhrazen talk-show Mr.GS, ani o ni však diváci nepříjdou. Stěhuje se do svého původního času, tedy každou neděli po Střepinách.

Návrat hlásí i cynický lékařský odborník Dr.House. Nakonec jej ale televize Nova nevrací na své původní pondělní místo po magazínu Víkend. Zde se totiž už úspěšně etabloval jiný americký seriál – Mentalista. Dr.House bude nově řešit lékařské záhady vždy ve středu po deváté hodině, předcházet mu budou dva sitcomy – Comeback a Dva a půl chlapa.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .