Štáb havířovské televize napadl opilec

stabhavirovperexFOTO UVNITŘ – Perné chvíle zažil štáb městské televize Havířov, když jej ve středu před devátou hodinou ranní v budově havířovské nemocnice napadl opilý muž. Informoval o tom Deník.

Opilého útočníka museli zpacifikovat až strážníci městské policie. „Přijeli jsme natáčet reportáž s jedním lékařem. Když jsme byli ve vestibulu, všimli jsme si muže, který ničil nástěnku na chodbě a pak obtěžoval lidi, kteří procházeli vchodem na centrální příjem. Když přijela sanitka s pacientem, začal do auta kopat a útočil i na toho pacienta. Potom se vrátil zpátky do vestibulu, kde zaútočil na nás a další lidi. Schovali jsme se nejdříve za dveře vedoucí k chirurgii. Kameraman držel dveře, ale on rozbil sklo. Pak jsme utíkali chodbou a schovali se za další dveře. Kdyby nepřijeli strážníci, asi by rozbil i tyto dveře,“ popsala situaci redaktorka televize Polar Barbora Kelnerová.

Muž byl odvezen k předběžnému výslechu a posléze na záchytku. „Dechová zkouška prokázala 2,2 promile alkoholu. Muž poškodil automat a roubil sklo ve dveřích,“ uvedla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

opilec

foto: Deník.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .