Shaquille O´Neal chystá vlastní TV pořad

onealmalyHvězda zámořských basketbalových palubovek Shaquille O´Neal připravuje vlastní televizní pořad, v němž vyzve jiné sportovní star v jejich domovských sportech. U nás o tom jako první informoval web Strategie.cz.

Plavec Michael Phelps, tenistka Serena Williamsová, nebo boxer Oscar De La Hoya – to jsou jen někteří sportovci, co se s O´Neal v televizním pořadu utkají. Pořad si vymyslel basketbalista sám a chce si tím zpestřit přípravu na nadcházející sezónu NBA.

O´Neal se nejprve dohodne se „soupeřem“ na handicapu, a pak s ním bude týden trénovat. „Můžou být ve svých sportech nejlepší, ale já se rozhodně nevzdávám. Budu dřít a vyhraju,“ citovala čtyřnásobného šampiona NBA agentura AP.

Pořad se na obrazovkách objeví v polovině srpna. Nejprve se O´Neal utká s hráčem amerického fotbalu Benem Roethlisbergerem z Pittsburghu Steelers, následovat bude zmiňovaný Michale Phelps, basseballista Albert Pujols (St. Luis), mistr světa v boxu Oscar De La Hoya, Serena Williamsová a plážové volejbalistky Kerri Walshová a Misty Mayová-Treanorová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .