Prima mění access time – 5 proti 5 se opět vrací

5proti5Náhradní program za rodinnou soutěž 5 proti 5 nevyšel, Čarodějky jen jednou denně.V první polovině září jsme vás informovali o tom, že reprízová vydání soutěže 5 proti 5 budou od 29.září nahrazena první sérií seriálu Čarodějky. Jenže z reprízové první řady odvysílala Prima pouze první čtyři díly. Od včerejšího dne (pondělí 5.října) se opět vrací 5 proti 5 s Petrem Lesákem.

Požádali jsme o vyjádření Janu Kocovou, tiskovou mluvčí televize Prima, proč se stanice uchýlila k tomuto kroku? „K tomuto kroku jsme se uchýlili proto, že diváci po soutěži 5 proti 5 „volali.“ A Čarodějky nesplnily (byť se jedná u některých cílových skupin o oblíbený seriál) úplně naše očekávání. Proto jsme se rozhodli je nyní z vysílání stáhnout a vysílat je někdy v budoucnu.

Seriál Čarodějky, konkrétně jeho šestou řadu, můžete vídat dále kolem druhé hodiny odpolední. Seriál střídavě vysílá jak Prima, tak Nova už několik let. Oběma přináší zpravidla uspokojivé výsledky. Problém nasazení v šest hodin večer spočívá v obtížném konkurenčním prostředí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .