Prima končí s rosničkami v počasí

prima-destnikV neděli 28. března se naposledy na televizi Prima moderované počasí, od pondělí čeká diváky jen infografika.

Informaci dnes přinesl portál Digizone.cz, potvrdil mu to nejmenovaný zdroj z televize Prima. V televizi Prima již nadále nebudou pracovat Tina Pletánková, Lucie Váchová a Romana Jákl-Vítová. Přitom Tina Pletánková je jednou ze služebně nejstarších tváří televize Prima, v minulosti moderovala i pořady Rexeso či Prima jízda. Na Primě se prý o formě počasí stále diskutuje, televize navíc podle některých informací nechce odebírat od společnosti Meteopress ani data a grafiku.

Cílem je logicky snížit náklady na výrobu relace, dalším z důvodů je i velmi nízká sledovanost Počasí. Televize Prima se tak stane druhou stanicí v zemi, která používá pouze infografiku namísto rosniček. Stejnou cestou se již od začátku své existence vydává zpravodajsko-ekonomická televize Z1. Na Slovensku s podobným krokem přišla veřejnoprávní Slovenská televize, v minulosti se opět vrátila k moderovanému modelu.

Autor článku:

Komentáře (5)

 1. kulisara

  Přitom Tina Pletánková je jednou ze služebně nejstarších tváří televize Prima…..

  to je dneska IN. Vyhazovat lidi služebně nejstarší…Zlatý komunismus. Když už ve fabrice někoho museli „vyhodit“ tak alespon dali dárkovej koš…Dneska daj tak maximálně „košem“ :-) a běž…

 2. xsc

  Toto je jen další příznak úpadku Primy. Nyní nemá na Počasí, brzy zruší celé zpravodajství a bude z ní jen seriálová TV. Tak ovšem Premiéra začínala a velkou sledovanost jí to nepřinášelo.

 3. Jose

  Tak GES začal šetřit nedávno na rádiu HEY. Nyní šetří už i na Primě. Jinak ty lži o komunismu bych neuváděl, být Vámi ! Když se potřebovali rudé zrůdy někoho zbavit, tak ho nevyhodili. Bez práce se být nesmělo, povinné otroctví, bylo prostě povinné a dřít na rudé stvůry se meselo. Takže z náměstka klidně udělali, do hodiny, uvaděče v kině a když se mu to nelíbilo, tak z něj udělali příživníka a šel do kriminálu. Dnes odcházíte, odevšad s bohatým, několika měsíčním, odstupným.

  1. Angelic

   Být bez práce určitě není projevem otroctví, nýbrž lenosti a povalečství určitých individuí, menšin a dalších „lidí“ přínosných pro společnost, jenž stále rád podporuje pan díkybohu sesazený inteligent Kocáb:) A za komunistů se zase tolik nepracovalo (lidé se rozhodně nepředřely) narozdíl od dnešní doby. Ba právě naopak, člověk měl pohodu a navíc si přišel i na nemalé částky bokem, např. pokud zamhouřil oči při rozkrádání státních majetků atd. :). Však někteří vědí (aspoň ti, kteří pracovali místo povalování se v kriminále-dnes se takovým lidem říká bezdomovci). Nejsem komunista a ani s nimi nesympatizuji, ale co se týče práce, takhle to zkrátka bylo, jinak to stálo samozřejmě za ho*no, ale to se o dnešní době dá říct jistě také i když v rozhodně menším měřítku. Myslím si, že lidé, kteří dostávají v současné době výpovědi, by kolikrát raději uvítali místo odstupného stálou pozici, než pobíhat měsíce či roky po Úřadech práce a hledat si nové a často nevyhovující místo. Pokud tedy nemají někde známé, přes ty to jde a vždycky šlo mnohem líp si sehnat lukrativní flek :).

  2. Jose

   V každém případě by jsi se mohl alespoň naučit číst, to by ti neuškodilo. Projevem otroctví byla komunistická plná zaměstnanost a pracovní povinnost. Dnes máš svobodu a to i v tom, že se můžeš rozhodnout, být nezaměstnaný. Tedy dnes si můžeš zcela svobodně, dle své libosti, lenosti atd. vybrat, zda budeš živnostník, podnikatel/zaměstnavatel, zaměstnanec nebo nezaměstnaný, případně žít z úspor, renty, čehokoliv. Za komunistických otrokářů, byly možnosti, pouze, jediné, dvě. Buď být jejich otrok anebo být odsouzený, jako nepřátelský živel. Žádná jiná možnost nebyla. Komunismus a otroctví, je defakto totéž, tedy po kapitalismu, nastoupil v některých částech světa, komunista = otrokář. Toto jsem napsal. Opakuji, nauč se číst. Dnes máš možnost, si vybrat. Čili, život je bohatší, zábavnější a různorodější, samozřejmě i náročnější. Protoře komunista = otrokář, se o ty základní věci, jako jídlo a bydlení postaral. Ale na nějaký majetek, či zábavu, už jsi nárok, neměl, na tož svobodu, či možnost pohybu. Najíst a postel, ti dali. Ale to bylo vše a nic to nemění na tom, že to byl, je a bude, naprosto obyčejný, sprostý otrokář a nic jiného.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: