Prima bude mít šéfproducenta vlastní tvorby

prima-newlogo.jpgTV Prima obsazuje od pondělí 4. 5. novou pozici šéfproducenta vlastní tvorby. Na této pozici se objeví MILAN HERMAN, který bude zodpovědný za vývoj nových i stávajících formátů vlastní tvorby a hledání nových příležitostí a talentů.

„Chceme stále pokračovat v rozvoji vlastní tvorby – investovat nejen do výroby vlastních pořadů, ale také do hledání nových talentů i nápadů jak divákům dávat to, co od nás chtějí – tedy příjemnou, milou a inspirativní zábavu. Proto je pro nás funkce šéfproducenta vlastní tvorby tak důležitá a věříme, že Milan Herman je díky svým manažerským schopnostem a zkušenostem v showbusinessu tím pravým kandidátem,“ shrnuje očekávání od nového člena týmu GORDON LOVITT, programový ředitel TV Prima.

Milan Herman (45 let) působil v managementu mnoha mediálních společností. Řadu let vedl českou a slovenskou pobočku BMG. Po celosvětovém spojení firem BMG a Sony Music odešel z BMG a založil Scream Artist Management, firmu, která zastupovala některé finalisty soutěže SuperStar v Čechách i na Slovensku. V roce 2008 pracoval na pozici Specialista vývoje nových zábavných pořadů v TV Nova, vyprodukoval pro Nova Cinema týdeník o filmu s názvem Hvězdný reportér.

„Od svého odchodu z hudebního průmyslu jsem měl jasnou vizi, že chci svůj další profesionální život spojit s televizí. Mám za sebou desítky audiovizuálních projektů, ale příležitost pracovat pro velkou soukromou televizi je pro mě obrovská výzva. A jsem velice rád, že se tou televizí stává Televize Prima, která se úspěšně věnuje vlastní tvorbě a která pro své diváky připravuje kvalitní zábavu,“ říká nový šéfproducent vlastní tvorby Televize Prima Milan Herman.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: