Nova odvysílá koncert Michala Davida

michaldavidmalyTelevize Nova v sobotu večer odvysílá to nejlepší z koncertu Michala Davida, MTV přinese premiéru klipu Bena Cristovaa.

Už v sobotu 26. června 2010 úderem 20:00 se na obrazovky televize Nova dostane výběr nejzajímavějších momentů z narozeninového koncertu Michal David 50 – Mejdan roku. Večer vytvoří průřez hitů skupiny Františka Janečka Kroky, s níž Michal David odstartoval kariéru. Chybět nebudou písně z autorských muzikálů Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři či Mona Lisa, dostane se i na ukázky z chystaného představení Kat Mydlář. Program zpestří songy hudební formace DaMiChi. Večerem provede Leoš Mareš.

MTV navíc představí v premiéře klip Bena Cristovao s názvem Give Me Some More, poprvé diváci tento klip mohou zhlédnout v pátek 25. června v 17.40, k vidění bude klip i na internetových stránkách www.mtv.cz. Více informací přidala stanice v tiskové zprávě: „Klip režíroval Kryštof Michal (Support Lesbiens), choreografii měl na starost brazilský choreograf Nobru Xstyle a produkci zajišťoval další známý choreograf a tanečník Yemi A.D. V klipu se objeví také topmodelka Anna Kalina.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .