Karel Gott zvedl sledovanost i Primě

gottmaly1O tom, že jméno českého zpěváka Karla Gotta je zárukou úspěchu a zájmu se nejprve přesvědčila TV Nova ve svém dokumentárním pomníku. Na mistrových sedmdesátinách si svou polívčičku přihřála také TV Prima.

Ta o víkendu odvysílala speciální vydání TOP STAR magazínu se zaměřením právě na Karla Gotta. V cílové skupině 15+ si tento pořad nenechalo ujít 1 415 tisíc diváků při podílu na publiku 38,79%.

K úspěchům víkendu na Primě přispěla i vysoká sledovanost Zpráv.  Zprávy sledovalo v pátek 5. června 751 tisíc diváků (share 33,82 %). Zprávám na Primě se ale dařilo i v sobotu a v neděli. V sobotu sledovalo Zprávy 29,21 % diváků a v neděli si nenechalo Zprávy na Primě ujít 29,28 % diváků starších 15 let, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. „Z víkendových sledovaností mám velkou radost. V době eurovoleb a hlasování o důvěře vládě všechny tři dny sledovalo Zprávy TV Prima ve všech věkových skupinách podstatně více diváků než konkurenční Události ČT,“ říká Jan Tuna, zástupce šéfredaktora zpravodajství a publicistiky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .