Fotbaloví fanoušci dnes uvidí pouze Teplice a Liberec

fotbalmalyAKTUALIZOVÁNO 11:15 – Pět českých fotbalových týmů dnes vstupuje do dalšího dílu s názvem Evropská liga. Fanoušci u televizních obrazovek se budou muset spokojit pouze se dvěma zápasy Teplice – Hapoel Tel Aviv a Dinamo Bukurešť – Slovan Liberec.

Česká televize z prvních zápasů pěti českých týmů uvede pouze duel mezi Teplicemi a Hapoelem Tel Aviv. Práva má totiž jen na domácí zápasy českých týmů. Z těch zahajuje doma také Slavie Praha (proti CZ Bělehradu), jenže spor o finance mezi tímto klubem a Českou televizí je již známý a dlouhý.

Zápas Teplice – Hapoel Tel Aviv začíná v 18:00 a ČT4 zahajuje přímý přenos o deset minut dříve. Deset minut před osmou potom začíná zápas Bukurešť – Liberec.

Zápasy Slavia Praha – CZ BělehradMaribor – Sparta Praha a Everton – Sigma Olomouc diváci na českých kanálech neuvidí. Tato utkání nenabídne ani Nova Sport. „Nova Sport zápasy nebude vysílat, protože jsme nezakoupili vysílací práva na Europa League. Máme práva pouze na Champions League,“ odpověděl na dotaz RadioTV Michal Klouda, mluvčí Nova Sport.

Fanoušci si tak musí počkat na příští týden, kdy  Sparta i Olomouc hrají doma. Tyto zápasy by měla Česká televize odvysílat v přímých přenosech. Dočkat by se také měli odvety z Liberce.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Martin Šinkovský Autor příspěvku

      díky za upozornění. článek už byl aktualizován.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .