ČT bude mít nového šéfa domácího zpravodajství

radiotv22Prvního května nastoupí na post vedoucího domácího zpravodajství České televize JINDŘICH ŠÍDLO. Tento novinář, který je mimo jiné také držitelem Ceny Ferdinanda Peroutky za rok 2007, přichází do ČT z Hospodářských novin, kde šéfoval domácí rubrice. Šídlo na tomto prestižním postu nahradí ONDŘEJE NEUMANNA, který na této pozici končí k dnešnímu dni.

Jindřich Šídlo bude souběžně s novou funkci dále pokračovat na pozici komentátora a společně s MARTINOU LUSTIGOVOU bude také politickým analytikem zaměřeným na nejaktuálnější témata dne.

Jindřich Šídlo byl vybrán z několika kandidátů a ředitel zpravodajství ČT MILAN FRIDRICH je přesvědčen, že jeho tým získal do svých řad výraznou posilu. „Kolega Šídlo je velmi výrazná osobnost, jakých v české žurnalistice není mnoho. Věřím, že pod jeho vedením získá domácí rubrika nový náboj a politické zpravodajství profesionála, který výrazně pomůže ČT24 upevnit její pozici v živém vysílání důležitých politických a ekonomických témat,“ říká Milan Fridrich.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .