Česká MTV konečně u operátora UPC

mtv_multimediaČeská MTV se konečně dostane i do sítě operátora UPC. Společnost CET 21 a UPC se dohodly na zařazení české verze MTV do nabídky digitálních televizí kabelového a satelitního operátora.

České MTV se diváci dočkají 1.března 2010, UPC nechtělo MTV Europe ze své nabídky odstranit, prý vázla dohoda. „Máme radost, že se nám podařilo vyjednat zařazení MTV do nabídky společnosti UPC a významně tak rozšířit pokrytí české verze MTV,“ říká ředitelka MTV Alex Růžek.

Placené MTV bude součástí nabídky Standard, vedle toho se stane i součástí balíčku Music. Chybět nebude ani v nabídce Klasik analogové televize UPC, přičemž cena balíčků zůstává stejná. „Česká mutace MTV nahradí ve vysílání naší digitální televize evropskou mutaci MTV. Vedle toho budeme i nadále nabízet hudební televizní stanice MTV Dance, MTV 2, VH1, VH1 Classic, FUN1, Musiq1, MusicBox, C Music, Mezzo a Nat Geo Music, tedy celkem jedenáct,“ uvedl generální ředitel UPC Václav Bartoň.

PSALI JSME: Světem české satelitní televize hýbe absence MTV

Mezi hlavními poskytovateli v ČR a na Slovensku, kteří v současné době vysílají českou MTV, jsou například CS Link, Skylink, Telefonica O², Digi TV, Satro, Slovak Telecom nebo T-com. Úplný přehled je na webových stránkách www.mtv.cz.  MTV na obrazovky přínáší další novinku, kterou už však diváci znají. Jedná se o reality-show Osbournovi, vysílat se bude každou středu okolo desáté večerní a to ve dvou dílech za sebou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky:, ,