Británie se dočká speciální vánoční televize

santaSky Movies Christmas Channel startuje v úterý 1.prosince, běžet bude celý prosinec.

Stanice dočasně v éteru nahradí Sky Screen 2, přesněji řečeno dojde k rebrandingu (změně tváře). K dispozici bude také vysílání v HD. Diváci budou moci navíc hlasovat o tom, které filmy by nejraději viděli 25.prosince (tedy hlavní den Vánoc ve Velké Británii). Někteří diváci pak dokonce budou mít možnost nahrát sváteční zprávu, tu stanice odvysílá před uvedením divákem zvoleného filmu.

Ke zhlédnutí se nabízí například snímky Back to the Future (Zpátky do budoucnosti), Indiana Jones nebo Home Alone (Sám doma). Samozřejmě, že v nabídce filmů nesmí chybět ani pohádky jako Grinch, Fred Claus nebo Kung Fu Panda. Zkrátka nepřijde ani klasika Tom a Jerry, konkrétně se jedná o film Noc před Vánoci (z roku 1941), či snímek Tima Burtona. Kompletní přehled nabízí Sky na svém webu.

U nás se podobného počinu zřejmě jen tak nedočkáme. Na Slovensku se však loni k posluchačům dostalo po internetu alespoň speciální vánoční rádio pod značkou FUN Rádia. Celý den hrálo jen a jen vánoční muziku. Programový ředitel stanice pan Mgr. Rastislav Dutka nám řekl, proč se rozhodl ke zprovoznění tohoto rádia: „Fun Radio Vánoce jsme se rozhodli spustit pro každoroční velký zájem posluchačů o vánoční písničky. I s ohledem na pozitivní zkušenosti s podobným formátem v zahraničí jsme spustili vánoční stream, který neznamená pro Fun Radio žádné riziko z pohledu rotací standardních písniček a navíc uspokojíme poptávku po vánočních písničkách.“ Mezi streamy bylo toto rádio nejposlouchanější.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .