BBC Motion Gallery přichází do Česka a na Slovensko

bbcmotiongallerylogomaleSpolečnost KM Plus Media, zabývající se především distribucí krátkých filmů, dokumentárních programů a dětských a lifestylových pořadů, získala výhradní zastoupení BBC Motion Gallery na českém a slovenském trhu.

BBC Motion Gallery představuje rozsáhlý zdroj filmových záběrů a krátkých programů.  Kromě záběrů BBC, zahrnuje nabídka také rozsáhlé kolekce dalších světových televizí a archivů jako jsou např. čínská CCTV, japonská NHK,  americké CBS a The Hollywood Reporters, nebo kolekce australské ABC. Na základě dohody s The Prince’s Trust a Wales Cricket Board ve Velké Británii jsou k dispozici také nejvýznamnější záběry z celé historie anglického kriketu. Nabízí také největší nabídku pořadů v rozlišení HD.

„Neustále hledáme příležitosti jak oslovit nové zákazníky po celém světě,“ říká Louise Allcocková, obchodní manažerka pro Evropu z BBC Motion Gallery. „Spolupráce s lokální agenturou nám umožní využít její znalost místního jazyka, kultury a médií k tomu, abychom spolu představili bohatou nabídku vizuálního obsahu a mohli poskytnout kompletní, na míru připravený  servis, který splní veškeré požadavky a potřeby našich zákazníků.“ dodává Allcocková.

Archivní a filmové snímky BBC Motion Gallery se dají využít jak pro televizní produkci, včetně zpravodajství a publicistiky, tak i pro reklamu, firemní videa nebo pro užití na internetu nebo v mobilním telefonu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .