VyVolení – Noví hrdinové – odpočítávání startu začalo

Dlouho očekávaná reality show televize Prima VyVolení – Noví hrdinové už zná termín svého zahájení. Poprvé přivítá moderátorka Tereza Pergnerová diváky ve studiu a u televizních obrazovek v pondělí 27. 8. 2007 ve 21.00 hodin.

Dlouho očekávaná reality show televize Prima VyVolení – Noví hrdinové už zná termín svého zahájení. Poprvé přivítá moderátorka Tereza Pergnerová diváky ve studiu a u televizních obrazovek v pondělí 27. 8. 2007 ve 21.00 hodin. „Odpočítávání startu jsme zahájili dnes ve 12 hodin,“ potvrdil výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda. Kolik času do spuštění reality show zbývá, se může přesvědčit každý na stránkách www.iprima.cz.


Již od prvního večera budou diváci hlasovat o tom, kdo se stane Novým hrdinou.  „Moc se těším. Samozřejmě často přemýšlím, s čím novým do moderování soutěže vstoupím. Ostatně i Tereza Pergnerová je jiná. Už mám svou strategii zčásti promyšlenou. Rozhodně ale nebudu zlá,“ prozrazuje Pergnerová.


Noví hrdinové budou bojovat o luxusní ceny, mimo jiné o byt od společnosti FINEP, dovolenou od cestovní kanceláře Sunny Days či automobil Peugeot.


V Praze 24. 7. 2007


Ladislav Pavlík
tiskový mluvčí Prima TV
FTV Prima, spol. s r.o.
www.iprima.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .