Svět rekordů a kuriozit – speciál

Další speciální vydání oblíbeného pořadu ostravského studia Svět rekordů a kuriozit – speciál uvede Česká televize ve středu 17. října na ČT1 od 20.00 hod.

Scenáristé Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený spolu s režisérem Jindřichem Procházkou pro diváky opět připravili přehlídku fascinujících výkonů a kuriozit, které se jen tak nevidí.


Do studia přijalo pozvání hned několik známých osobností. Tomáš Hanák odhalí systém rozvíjení svého sexappealu a charisma a prozradí tajemství, proč stále vévodí žebříčkům nejpřitažlivějších mužů v ČR. Marek Vašut, český Bruce Willis, který si nechal opět narůst vlasy, předvede své umění ovládat střídavý elektrický proud. Saša Rašilov se představí jako vynikající gymnasta, kytarista a především mistr obličejové mimiky. Martin Zbrožek předvede ukázku ze své ochotnické opery, ve které hraje, diriguje, tancuje i zpívá sám. Jitka Čvančarová prozradí svoji zálibu v nošení blond paruk a také podstoupí přímo ve studiu popravu gilotinou. Marcela Augustová prozradí, co se děje při vysílání Událostí pod zpravodajským stolem a bude dělat reparát zkoušek na DAMU.


Ve studiu moderátoři Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený a Nikola Birklenová přivítají nejstarší mažoretkový soubor na světě – Bambulky (průměrný věk 84 let), Miloslava Hůlka, který otevře basu piv dvaceti různými předměty, počínaje dámskou lodičkou konče třeba angličákem a také Františka Olborta, který dokáže v podstatě cokoliv zabodnout na zhruba sedm metrů do dřevěného terče (naběračky, příbory, nůžky atd.).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .