Srpen českých bigbítových legend na rádiu Hey!

Rockové léto se láme do svojí druhé poloviny. Pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno to znamená návrat ke kořenům a základům české bigbítové scény – začíná SRPEN ČESKÝCH
BIGBÍTOVÝCH LEGEND NA RÁDIU HEY.

Rockové Legendy v českém vydání
Každý týden nabídneme našim posluchačům pohled na jednu z legend české hudební scény. Na hudebníky, kteří už nejsou v centru pozornosti médií a ve všech případech jim česká hudební scéna dluží obdiv a vděk za to, co pro ni udělali.


Příští týden začneme s kapelou Precedens. Projekt 2 silných osobností – Bára Basiková / Martin Němec – rozvířili na konci 80. let český bigbítový rybníček třemi výraznými alby. Doba Ledová, Věž z Písku a Pompeje jsou desky, které v letošním roce vyšly poprvé i na CD a právě tyto raritní nahrávky budeme našim posluchačům od pondělí rozdávat.


Na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno si tak mohou všichni milovníci té nejkvalitnější české rockové hudby zavzpomínat na doby dávno minulé. Precedens budeme nejen rozdávat, ale i hrát a hlavně vytáhneme na světlo některé méně známé skutečnosti o této kapele.


Další na řadě v Srpnu Českých Bigbítových Legend potom budou pánové Schelinger a Novák a legenda moravského rocku Progres.


Rockové léto a další festivaly
Od června sledujeme festivalové dění na Moravě a v Čechách a posluchači Radia Hey si od nás pravidelně odnáší lístky na ty nejlepší akce. Stejně to bude i v tomto týdnu.


Ty nejlepší české kapely budou hlavním tahákem jihlavského festivalu Czech Rock Block. Nejen vstupenky na něj, ale i kompilační CD a reklamní předměty – tím vším uděláme radost několika rockerům.


Pro ty, které zajímají hlavně tvrdší žánry muziky potom exkluzivně přinášíme vstupenky na již 12. ročník festivalu extrémních hudebních směrů – Brutal Assault. Tentokrát se celá akce bude konat ve výjimečném prostoru vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře. My budeme samozřejmě u toho a tak se můžete těšit na čerstvé informace přímo z místa.Radim Koziel

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .