Rádio bez reklam a zbytečných slov

Rádio bez reklam a zbytečných slov – to je internetové rádio Music Dreamer aneb rádio vašich snů, které můžete „naladit“ na stránkách www.radiomusicdreamer.cz a www.play.cz. Uslyšíte 24 hodin rocku, popu, novinek i nestárnoucích evergreenů.

Rádio Music Dreamer spravuje hudební společnost Bon Art  Media s.r.o., která je i vydavatelem a producentem hudebních CD a DVD, zároveň knih pro děti s hudební tematikou a pořadatelem koncertů. Jak říká Michaela Dobrovolná z Bon Art Production, „manažerům společnosti prostě na našem trhu chybělo rádio, které by vysílalo jen dobré písničky, bez reklam a mluveného slova – tak si jej sami pro radost založili.“ Rádio Music Dreamer, které vysílá od Vánoc 2006, čítá ve své databázi cca 22 000 titulů, a to jak nestárnoucí popové evergreeny, tak i nové zahraniční i  české novinky mainstreamového žánru.

V nejbližší době se pro vás připravují hity na přání, tematické hodiny, bloky věnované jen vybraným interpretům a průřezům jejich tvorbou. V plánu jsou i hodinky vážné hudby a „nočníčky“ pro děti – tedy čtení pohádek na dobrou noc mezi sedmou a osmou hodinou večerní.  Playlist hraných písní již brzy budete znát a to vždy hodinu dopředu.


Internetové Rádio Music Dreamer můžete poslouchat prostřednictvím největšího broadbandového serveru v České republice PLAY.CZ, podle slov Marcely Buchtové z marketingu je web PLAY.CZ  dlouhodobě číslem 1 nejen v měsíční návštěvnosti a denní polechovosti rádií, ale i v portfoliu nabízených FM rádií. Sama dodává: „všem posluchačům, kteří si chtějí naladit  Rádio Music Dreamer, nabízíme poslech ve formátech WMA a MP3, v kvalitách 32 kbps, 64 kbps a také 128 kbps.“ 


Celková měsíční návštěvnost serveru PLAY.CZ je cca 420 000 absolutně unikátních návštěvníků (UV).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .