Největší hvězdy R’n’B na nové stanici ABradia

radiotv22Po Hip hop Vibes radiu spouští ABradio stanici, která se zaměřujeme na další populární hudební styl. Nové RNB Style Radio nenechá nikoho na pochybách, jaká hudba je dnes na celém světě nejoblíbenější.

Praha, 7.5. 2007 – Společnost ABradio, přední provozovatel internetových rádií u nás, připravila lahůdku pro všechny milovníky R’n’B. Největší hvězdy současného R’n’B si dávají od pondělí 7.5. dostaveníčko ve vysílání nového internetového rádia RNB Style Radio.

Posluchači se mohou těšit na takové ikony tohoto hudebního stylu jako jsou Sean Paul, Pussycat Dolls, Mary J Blige, Justin Timberlake, Destiny’s Child, Missy Elliot, Beyonce nebo Akon. Nechybí ani aktuální novinky – např. skladby z nového alba “muže za oponou“ Timbalanda, Ne-Yo či Lumidee. Prostor dostanou i nové objevy jako Amy Winehouse, Lady Sovereign nebo DL Johnson. Prostě R’n’B jak má být.

ABradio nabízí internetové vysílání RNB Style Radia ve formátu Windows Media a to ve dvou kvalitách. Běžná kvalita 32 kbs je dostupná i posluchačům s modemovým připojením, střední kvalitu 64 kbs pak ocení všichni uživatelé rychlého připojení např. prostřednictvím ADSL.

Posluchači mohou RNB Style Radio ladit na rozhlasovém portálu www.abradio.cz. Zde naleznou jeho streamy v sekci Pop a Dance / Electronica.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .