Na kouzelníka čekalo s ČT více než milion diváků

Každé úterý od začátku letních prázdnin uvádí Česká televize zábavný pořad Možná přijde i kouzelník. Zábava, která svým humorem diváky baví i po více než deseti letech, si získává jejich stále větší ohlas. V úterý 8. srpna pořad vidělo již 1 046 000 dospělých a 59 000 dětí od 4 do 14 let.

Šesté pokračování pořadu Možná přijde i kouzelník s podtitulem Pomeranč přilákalo k  obrazovce 12,2 % dospělých při podílu na publiku 28,73 % a 5,2 % děvčat a chlapců ve věku 4–14 let. Podíl na publiku u dětí ukazuje, že z celé televizní nabídky si pořad zvolilo každé třetí dítě v danou dobu u televizorů.


Cyklus Možná přijde i kouzelník překračuje desetiprocentní hranici sledovanosti u dospělých diváků již od třetího dílu, ale více než jeden milion diváků si získalo až šesté pokračování. Větší zásluhu na úspěchu zábavného cyklu mají ženy, které průměrně vykazují o 2 % vyšší sledovanost než muži. Muži jsou naopak těmi, kteří pořad častěji preferují před nabídkou ostatních televizních stanic, poněvadž převyšují ženy v průměrném podílu na publiku, a to o 1,35 %. S pořadem Možná přijde i kouzelník se diváci mohou setkat i v dalších prázdninových týdnech, vždy v úterý od 20.35 hodin na programu ČT1.


Martin Krafl
Tiskový mluvčí ČT

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .