MyABradio – dnes už může mít vlastní rozhlasovou stanici opravdu každý!

Společnost ABradio, přední provozovatel internetových rádií, přichází na trh s novým produktem MyABradio. Díky němu si může vlastní internetovou stanici vytvořit opravdu každý – nejlevnější verzi vlastního internetového rádia včetně všech poplatků lze pořídit již za 740 Kč měsíčně.

Praha, 4.9. 2007 – Mít vlastní rozhlasovou stanici je snem mnoha hudebních fanoušků nespokojených s nabídkou terestrických rozhlasových stanic. Vytvoření a provoz tradiční rozhlasové stanice ale podléhá četným omezením a její provoz je finančně velmi náročný. Díky novému produktu MyABradio si ale může vlastní rozhlasovou stanici na internetu vytvořit a provozovat opravdu každý.


 


„Z naší mnohaleté zkušenosti s provozováním internetových rádií víme, že zájem o provozování vlastního internetového rádia je veliký. Bariérou dnes už nejsou ani tak peníze, jako spíše obavy spojené s osvojením si použité technologie,“ říká Adam Křikava ze společnosti ABradio. „Ovládání MyABradio je však velmi jednoduché a intuitivní, takže jeho obsluhu zvládne opravdu každý. Nejlevnější verze Mini navíc začíná na 740 Kč měsíčně, takže vlastní internetová stanice má skutečně předpoklady stát se lidovou záležitostí.“


 


V uvedené ceně jsou již zahrnuty všechny poplatky autorským svazům, přístup do databáze více než 30.000 songů a technologická podpora od společnosti ABradio. Náročnějším uživatelům pak ABradio nabízí i pokročilejší verze svého produktu Lite, Medium, Profi a Profi+, které variantně nabízejí inteligentní funkce tvorby playlistu, marketingovou podporu ABradia, možnost živého vysílání, pronájem profesionálního odbavovacího software, vyšší přenosovou rychlost streamu a další benefity.


 


Podrobné informace a přesné specifikace jednotlivých verzí MyABradio lze nalézt na internetových stránkách www.myabradio.cz.


 


Kontakt pro další informace:


Vít Šírek


ABradio, a.s. | LIMEMEDIA, a.s.


Nad Petruskou 63/1, Praha 2, 120 00
Tel: +420 224 409 957


Fax: +420 224 409 966
E-mail: sirek@limemedia.cz


 


ABradio, a.s. je předním provozovatelem internetových rádií v České republice. Vedle zprostředkování internetového vysílání pro terestrické rozhlasové stanice se rovněž zabývá provozováním vlastních internetových stanic a vytvářením internetových rádií podle požadavků zájemců na klíč. V nabídce ABradia je tak v tuto chvíli více než sto rozhlasových stranic. Tyto aktivity úspěšně rozvíjí i v Polsku, na Slovensku a Ukrajině.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .