LIMEMEDIA a.s. spustila podcasting na FAJN rádiích

Díky řešení, které dodala společnost LIMEMEDIA, a.s. mohou nyní i posluchači FAJN rádií využívat podcasting. Populární rozhlasové show jako Jája a Pája, Pomsta je sladká, či Jarda Slepička – (ne)kulturní masér jsou nyní přístupné i pro jejich iPody a MP3 přehrávače.

Společnost LIMEMEDIA a.s. pokračuje v úspěšné spolupráci s regionálními rozhlasovými stanicemi. Pro pražské FAJN RADIO, chomutovské FAJN RADIO AGARA, ústecký FAJN NORTH MUSIC, pardubické FAJN RADIO LIFE a olomoucké FAJN RADIO HITY nyní dodala řešení pro podcasting. Technologie, kterou LIMEMEDIA, a.s. v těchto rádiích úspěšně implementovala, umožňuje jejich posluchačům pohodlný poslech vybraných pořadů i na iPodech a MP3 přehrávačích. Stačí navštívit webové stránky uvedených rádií a tam si v sekci Podcasting stáhnout požadovaný pořad. Samozřejmě je možné využít i podcatcheru (rss čtečky), který sleduje aktualizace vybraných podcastů a automaticky je stahuje do posluchačova počítače či jeho iPodu nebo MP3 přehrávače.
„Jsme rádi, že můžeme našim posluchačům podcasting nabídnout. Máme s ním velké plány a díky řešení od Limemedia a.s. je nyní můžeme konečně realizovat,“ říká Michal Balík, programový koordinátor rodiny FAJN rádií.
Od pondělí 8. ledna jsou tak posluchačům k dispozici aktuální podcasty populárních rozhlasových show Jája a Pája, Pomsta je sladká, Jarda Slepička – (ne)kulturní masér či Karlos. Postupně budou přidávány další pořady.
„Podcast funguje velmi jednoduše a je určen opravdu celé internetové populaci. Je dobré, že se i česká rádia vydala tímhle směrem. Věřím, že podcast je teprve počátkem internetových kouzel, kterých se v blízké době návštěvníci webových stránek rádií dočkají,“ přibližuje další možnosti rozvoje podcastingu Tomáš Slabý, vedoucí projektu. „Podcasting je dnes pro rádia, která si chtějí udržet své mladé posluchače nutností. My rádiím nabízíme nástroj, jak tyto posluchače oslovit na internetu a zůstat s nimi v kontaktu i mimo dosah jejich VKV vysílačů,“ říká Adam Křikava, ředitel společnosti LIMEMEDIA, a dodává: „V krátké době rovněž představíme reklamní produkt, který umožní zadavatelům reklamy využít obrovský komunikační potenciál, který v sobě podcasty skrývají.“


Alexandra Bartošová, promotion manager ABradio a.s.


 


LIMEMEDIA, a.s. je dodavatelem služeb a internetových řešení pro rozhlasové stanice. Působí rovněž jako mediální a obchodní zastoupení pro síť webů regionálních rozhlasových stanic. Při své činnosti využívá synergie s mateřskou společností ABradio a.s.
ABradio, a.s. je předním provozovatelem internetových rádií v České republice. Vedle zprostředkování internetového vysílání pro pozemní rozhlasové stanice se rovněž zabývá vytvářením internetových rozhlasových stanic podle požadavků zájemců na klíč. V portfoliu společnosti je tak v tuto chvíli více než sto rozhlasových stranic. Tyto aktivity úspěšně rozvíjí i v Polsku a na Slovensku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .