Frekvence 1 inovovala své víkendové vysílání

Víkendové vysílání Frekvence 1 zaznamenalo od počátku července 2006 několik novinek. V sobotu a neděli dopoledne se objevila nová živě vysílaná Titulní strana s Martinou Sokolovou, na víkendová odpoledne se přesunulo večerní populární Rande na Frekvenci 1 umožňující seznámení ještě tentýž den večer a víkendový Odpolední expres má novou moderátorku Michaelu van Erne.
První inovací víkendového programu Frekvence 1 je uvedení živě vysílané Titulní strany s Martinou Sokolovou mezi devátou až jedenáctou hodinou dopolední. Jedná se o prodlouženou víkendovou verzi osvědčené stejnojmenné populární show, kterou vysílá Laďka Něrgešová během pracovního týdne. Titulní strana se věnuje aktuálním záležitostem, které se objevují na titulních stranách denního tisku a jsou všeobecně přitažlivé pro posluchače. Ti pak mohou do Frekvence 1 telefonovat či posílat esemesky, a tak k těmto tématům
vyjadřovat svůj názor, a to nyní jak ve všední den, tak i v sobotu a neděli. Podle hesla „To nejlepší a živě“ nahrazuje víkendová Titulní strana reprízy z týdne, které Frekvence 1 posouvá na pozdější čas (11.00–13.00 h: v sobotu repríza nejlepšího Sexy života z celého týdne a v neděli repríza dvou nejlepších Křížových výslechů týdne).

Další novinkou víkendového vysílání Frekvence 1 upravený čas úspěšné radiové show Rande na Frekvenci 1. Víkendové Rande na Frekvenci 1 není obyčejná seznamka, ale soutěž a boj o to vyrazit si večer a zažít letní lásku či flirt. Rande na Frekvenci 1 se totiž v létě přesunuje na přání posluchačů z víkendového večera do nového vysílacího času v brzkém odpoledni mezi 13.00 až 15.00 h. V přímém přenosu pak mohou posluchači sledovat seznámení dvou lidí, kteří ještě tentýž den večer vyrazí na rande. Moderátorem odpoledního Rande se stal Karel Rychlý, který tuto hudebně seznamovací rozhlasovou reality show moderoval během večerů všedního dne.

Navíc k těmto inovacím získalo víkendové vysílání Frekvence 1 novou moderátorku – Odpolední expres mezi 15.00 až 19.00 h nyní moderuje Michaela van Erne. V souvislosti s těmito změnami se moderátor Dan Kostka přesunuje z víkendového vysílání do všednodenního Rande na Frekvenci 1, které začíná na Frekvenci 1 každý všední den v 18.30 h.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .