Digitální televize O2TV má 40 000 zákazníků

Digitální televize O2TV v České republice postupuje na další významnou metu. Počet zákazníků O2TV překročil v těchto dnech hranici 40 000. Zájem zákazníků roste nejen díky výhodnému balíčku O2 Trio, který kombinuje digitální televizi, vysokorychlostní internet a volání zdarma, ale také z důvodu chystaného vypínání analogového signálu pozemního vysílání, které budou muset řešit v podstatě všechny domácnosti.

„Více než 40 000 zákazníků O2TV za 10 měsíců od spuštění služby je v době tvrdého konkurenčního boje placených televizí jasným důkazem mimořádného zájmu o tento produkt. O2TV si objednává stále více nových zákazníků, kteří dosud nevlastnili ani pevnou linku. To dokazuje, že pevná linka mění výrazně svoji úlohu a v domácnostech je již běžně používána nejen na volání, ale i pro vysokorychlostní připojení k internetu a příjem digitální televize,“ uvádí Bohdan Tetiva, ředitel produktového marketingu společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: „Digitální televize O2TV je snadným řešením pro domácnosti v oblastech s vypínaným analogovým pozemním vysíláním“.


Letní nabídka
Pro zpříjemnění letních měsíců připravila Telefónica O2 výhodnou nabídku digitální televize. Zákazníci, kteří si objednají do konce srpna O2TV s programovou nabídku O2TV Zábava, získají 50 % slevu na první tři měsíce užívání této služby. O2TV Zábava nabízí 24 televizních programů a 17 rozhlasových stanic v digitální kvalitě.


Set-top-box za 1Kč
Na rozdíl od pozemního digitálního vysílání nemusí zákazníci set-top-boxu kupovat, ke službě O2 TV jej získají do pronájmu za 1,19Kč s DPH měsíčně.


O2TV – Více televizních programů
Digitální televize O2TV nabízí nejen 38 televizních a 17 rozhlasových kanálů v digitální kvalitě, videotéku s filmovými hity, ale i archiv odvysílaných TV pořadů, nebo 3D filmy.


Nabídka televizních programů byla v nedávné době rozšířena o doplňkové programové nabídky O2 TV Děti plus a O2 TV Dokumenty plus. Jak dospělým, tak dětem přinášejí zajímavé nové kanály, mimo jiné Travel Channel, National Geographic Wild či Cartoon Network a Baby TV.


Pokud si zákazník objedná O2 Děti plus nebo O2 Dokumenty plus do konce srpna 2007, získá je na první tři měsíce za 1,19Kč s DPH.


Vysílání v HD kvalitě
Digitální televize O2TV je také první službou na českém trhu, která přináší divákovi možnost sledovat vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV). Od začátku července 2007 nabízí O2 pilotní vysílání programu ČT1 v HD. Cílem tohoto projektu je otestování a vyladění technických parametrů služby před uvedením do běžného provozu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .