Beate Appel odchází z Eurocastu

Po více než osmi letech ve funkci COO opouští Beate Appel koncem srpna tohoto roku společnost EUROCAST GmbH Radio Venture & Management Berlin, aby se ujala nových úkolů v oblasti médií.

Za dobu svého působení se Beate Appel podílela na vybudování mezinárodního portfolia a holdingového managementu firmy EUROCAST, která je dceřinou společností REGIOCAST Deutschland. Sem kromě Rádio WAWA v Polsku, Energy ve Vídni a jedné rozhlasové skupiny v Anglii patří především Rádio Impuls v Praze. Zde Beate Appel značně přispěla k upevnění pozice Rádia Impuls jako leadera na českém rozhlasovém trhu.


Před zahájením činnosti v EUROCASTu pracovala Beate Appel pro AVE Gesellschaft für Hörfunkbeteiligungen mbH v Hannoveru a pro SAT.1 v Mohuči.


Česká dceřiná společnost LONDA s. r. o., ve které má EUROCAST podíl 66 % a k jejímuž portfoliu již tři roky vedle Rádia Impuls patří úspěšné rádio pro mladé RockZone stejně jako internetový portál NetImpuls, zaznamenala v posledních letech značný nárůst obratu a zlepšení výsledků.


K tomu dodává Beate Appel: „Má práce ve funkci CEO v pražské Londě ve spolupráci s prvotřídním místním týmem byla pro mě potěšením. Skutečnost, že se nám společně podařilo upevnit postavení Rádia Impuls jako jedničky na domácím trhu bez ohlednu na silnou konkurenci a nadále udržet a dokonce ještě posílit ekonomickou stabilitu společnosti Londa, usnadňuje mé rozhodnutí se po úspěšných a náročných letech v oblasti rozhlasového vysílání v Berlíně, Varšavě a Praze nově profesně orientovat“.


Berlín, 19. června 2007

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .