Vyšlo poslední číslo časopisu ČT+

ctplus_kureVe čtvrtek 25. března vyšlo poslední číslo programového čtrnáctideníku ČT+, magazín vydávaný Českou televizí končí kvůli ztrátovým výsledkům.

Historicky první číslo programového magazínu ČT+ vyšlo 30. března 2007, čtrnáctideník přinášel informace o pořadech a zájimavostech ze zákulisí České televize. Svůj sloupek zde měl i bývalý mluvčí České televize Martin Krafl. Časopis se během své tříleté historie představil v několika úpravách. Původně vycházel v menším formátu, který obsahoval i přílohu, tzv. Rodinný klub. Ten nabízel „výhodné nákupy“. Součástí byl i atypický vkládaný program, čtenáři jej mohli umístit do speciálního stojanu připomínající stolní kalendář, jeho součástí však byly pouze program stanic ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Nova a Prima.

Pod vedením šéfredaktorky Daniely Kupsové (dříve například šéfredaktorkou Týdeníku Televize) celý formát na konci srpna 2007 proměnil na stávající podobu obsahující všechny relevantní televizní stanice a zvětšil se zhruba o tři centimentry na výšku, počet stran se ustálil na 116. Později přišla i další grafická úprava. Součástí byly i pravidelné dárky v podobě CD, DVD a dalších.

Časopis ČT+ končí především z ekonomických důvodů. Česká televize připravila pro stávající předplatitele ve spolupráci s vydavatelství JIK-05 nabídku v podobě magazínu TV pohoda. Týdeník vychází každé pondělí a stojí 9 Kč. Čtenáři buď mohou do 31. března požádat o navrácení zůstatku z předplatného, nebo tento zůstatek mohou vyčerpat na úhradu předplatného TV pohoda. V posledním čísle se seznámíte zejména s Kuřetem, tedy symbolem sbírky Pomozte dětem. Více najdete na webu www.ctplus.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .