Vydavatelství Economia bez generálního ředitele

klimaeconomiamalyZ postu generálního ředitele vydavatelství Economia dnes rezignoval Michal Klíma. Vedením společnosti je dočasně pověřen finanční ředitel Petr Babický. Informuje o tom web E15.cz.

„Od svého vstupu do Economie v roce 1998 jsem měl možnost provést v ní řadu pozitivních změn, které vyvrcholily jejím prodejem vydavatelství Respekt Media. Domnívám se, že je ten pravý čas předat štafetu novému řediteli, který vydavatelství povede v následující fázi dalšího rozvoje,“ řekl Klíma, který zůstává v mateřské mediální skupině Respekt Media, kde se bude starat o rozvoj mediálních operací v Česku a v jiných zemích.

„Jménem představenstva a všech zaměstnanců Economie bych Michalovi rád poděkoval za přínos našemu vydavatelství v uplynulých deseti letech. Jsme mimořádně potěšeni, že souhlasil s naší nabídkou, aby neopouštěl řady naší investiční skupiny a koordinoval její aktivity v oblasti médií,“ prohlásil místopředseda představenstva Economie a zároveň její vlastník Zdeněk Bakala.

Vydavatelství Economia vydává například Hospodářské noviny, týdeníky Respekt, Ekonom a Marketing & Media, nebo portál iHned.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .